Siedmiomilowe buty. Jak zorganizować wycieczkę z..

EAN:

9788395011153

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x150 mm

Strony:

230

Cena sugerowana brutto:

50.00zł

Stawka vat:

5%

Autorka książki Siedmiomilowe buty. Jak zorganizować wycieczkę z przedszkolakami- nauczycielka przedszkola z 35 letnim stażem pracy dzieli się swoimi doświadczeniami z wychowawcami najmłodszych dzieci tym, jak wprowadzać młodych ludzi w świat turystyki. Książka będąca zbiorem reportaży z odbytych faktycznie 9 wycieczek z dziećmi w wieku 5-12 lat, jest jednocześnie kopalnią wiedzy o odwiedzanych miejscach i ludziachz tymi miejscami związanych. Prezentuje ciekawe budowle i interesujące obiekty przyrodnicze. Przybliża nam dzieje zwiedzanych miejsc.
Zamieszczane mapy, zdjęcia, zielniki i czytelnie wkomponowane w tekst dobre rady pozwalają opiekunowi w szybki i prosty sposób zorganizować rodzinną czy przedszkolną wycieczkę całkiem blisko-tuż za ogrodzenie domu lub przedszkola lub znaczne dalej do Łodzi, Krakowa, Torunia, Warszawy, w Góry Świętokrzyskie czy Beskidy.
W starannie opracowanej graficznie książce znalazło się też miejsce na ilustracje i rysunki kolorowankido opowiadanych przez autorkę legend.