Korporacyjny AS

EAN:

9788324175017

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-09-16

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

288

Cena sugerowana brutto:

39.80zł

Stawka vat:

5%

Powieść autorki bestselleraKontrakt na miłość
Ona, piękna iniezależna, dziedziczy rodzinną firmę na granicy bankructwa.On, seksowny kobieciarz iprezes świetnie prosperującej firmy, oferuje jej swoją pomoc...
Fiona: Mężczyźni. Kłamliwe, zdradzieckie dranie. Co do jednego. Miałam wspaniałego faceta, świetną pracę iperspektywy. I wjednej chwili moje życie stanęło na głowie. Chłopak mnie zdradził, musiałam odejść zpracy, a mój ojciec miał zawał. Z dnia na dzień zostałam dyrektorem rodzinnej firmy, która zmierzała prosto do bankructwa. Dopóki niezjawił się pewien mężczyzna, którego poznałam wkrępujących okolicznościach, izaoferował mi pomoc. Był seksowny, zuchwały ibogaty. Był kobieciarzem itypowym dupkiem zkorporacji. Nie rozumiał słowa nie, a zpoczątku tylko tyle miałam mu do powiedzenia, zanim pojawił się problem: zakochałam się wnim. On był wytrawnym graczem, a ja miałam ogromną ochotę zagrać wtę grę.
Nathan: Kobiety. Za dużo komplikacji. Związki. Za dużo oczekiwań. Nie, dziękuję! W moim życiu niemiałem czasu na żadne komplikacje. Praca ifirma to były moje priorytety, kobiety były moim hobby. Szedłem znimi do łóżka, mówiłem do widzenia inigdy nieoglądałem się za siebie. Życie niemogłoby być prostsze. Wtedy poznałem Fionę Winslow. Piękną, silną, niezależną ihardą. Kobietę, która zawsze miała dlamnie jedną odpowiedź: nie. Uwielbiałem mieć nad wszystkim kontrolę, ale ona niedawała się kontrolować. Wreszcie spotkałem godną siebie przeciwniczkę.