Zwiadowcy T.16 Ucieczka z zamku Falaise BR

EAN:

9788382660173

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-10-13

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

200x135 mm

Strony:

312

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Próba uwolnienia gallijskiego księcia kończy się katastrofalną porażką, mimo starannie przygotowanego planu. Teraz to Will oraz jego uczennica, Maddie, stali się więźniami w Zamku Falaise.
Niebezpieczny i przebiegły baron Lassigny nie zamierza wypuścić ani przetrzymywanego księcia, ani ich. Aralueńscy zwiadowcy są wyłącznie pionkami w intrydze, której celem jest obalenie króla Philippe'a i przejęcie tronu Gallii.
Zwiadowcy od samego początku planują ucieczkę i powrót do Araluenu, ale w tym celu muszą przechytrzyć barona i wymyślić, w jaki sposób uwolnić się z wieży, w której zostali zamknięci. Jak się okazuje, mogą liczyć na nieoczekiwaną pomoc przyjaciół, z których jeden ukrywa się znacznie bliżej, niż mogliby się spodziewać.
Życie Willa i Maddie wisi na włosku, a szanse na zwycięstwo w pojedynku z zakutym w zbroję rycerzem albo też na powodzenie nowego ryzykownego planu uratowania księcia wydają się wyjątkowo nikłe. Zwiadowcy są jednak szkoleni w taki sposób, aby w pełni wykorzystywać swoje nadzwyczajne umiejętności i szukać nawet najbardziej szalonych sposobów na wybrnięcie z opresji. Bo najważniejsze jest zawsze to, by zrealizować powierzoną misję.


Inne pozycje od Jaguar
Polecamy
Żądze

Katarzyna Nowakowska

Księgi mroku

J.A. White

Wszystkie szczyty świata

Vanessa O'Brien...

Realny świat

Sara Pennypacker

Wiecznomrok T.1

Ross MacKenzie