Okrutna siostra

EAN:

9788380089303

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-24

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x135 mm

Strony:

344

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Spektakularny powrót autorki bestselleru Córka Króla Moczarów
Dwa pokolenia sióstr. Niewybaczalna zbrodnia. Sekret, który może zniszczyć rodzinę.
Rachel Cunningham od piętnastu lat przebywa w szpitalu psychiatrycznym. Ma luki w pamięci. Cierpi z powodu winy za śmierć rodziców. Gdy na światło dzienne wychodzą nowe szczegóły dotyczące zbrodni sprzed lat, Rachel decyduje się wrócić do miejsca, gdzie zawsze czuła się najbezpieczniej, i tam poszukać odpowiedzi na nurtujące ją pytania. A tym miejscem jest dom w całkowitym odosobnieniu na Górnym Półwyspie w amerykańskim stanie Michigan.
Dionne należy dziś do grona mistrzów suspensu.
Karin Slaughter, autorka bestsellerowych thrillerów
Dionne maluje przejmujący portret rodziny pędzącej ku tragicznemu przeznaczeniu przeznaczeniu, które bohaterowie wprawdzie potrafią przewidzieć, ale którego nie są w stanie powstrzymać.
Publishers Weekly
Przerażająca przejażdżka z dreszczykiem psychologicznego suspensu. Karen Dionne jest niesamowicie dobra w oszustwach, podstępach i wyprowadzaniu czytelnika w pole, a jej Okrutna siostra to wręcz uwodzicielsko zniewalająca powieść. Nie da się od niej oderwać!.
Robert Dugoni, autor Grób mojej siostry
W świecie wykreowanym przez Karen Dionne najgroźniejszym drapieżnikiem jest człowiek. Okrutna siostra jest jednocześnie fascynująca i przerażająca, a ja nie mogłem się od niej oderwać. Znakomita powieść!.
Joseph Finder, autor bestselleru Paranoja
Wstrząsający portret psychopaty, który nie tylko cię zaszokuje, ale też zafascynuje. Po mistrzowsku skonstruowany przerażający thriller, który będzie cię prześladował jeszcze długo po przewróceniu ostatniej strony.
Liv Constantine, bestsellerowa autorka Zostać panią Parrish