Zdrowa prostata

EAN:

9788381689694

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x145 mm

Strony:

263

Cena sugerowana brutto:

49.40zł

Stawka vat:

5%

Zdrowa prostata - dlaczego każdy mężczyzna musi zadbać o prostatę?

Ze względu na wszystkie swoje ważne funkcje gruczoł krokowy (prostata) może stać się przekleństwem zdrowotnym wielu mężczyzn. Te problemy dotykają zarówno młodych, jak i starszych mężczyzn, dlatego zdrowa prostata jest podstawą zdrowia. Typowe choroby prostaty to: łagodny przerost prostaty (BPH), rak prostaty, zapalenie gruczołu krokowego, niedobór testosteronu i zaburzenia erekcji. W tej książce znajdziesz terapie naturalne i holistyczne zapobiegające powstawaniu problemów z prostatą. Dzięki nim unikniesz bólu i niekomfortowych wpadek. Już dziś zadbaj o zdrowie prostaty.

A czy ty już powinieneś sprawdzić stan swojej prostaty? - szokujące statystyki

Dlaczego powinieneś zająć się prostatą już dziś? Jest bardzo prawdopodobne, że ty albo ktoś, kogo kochasz, będziecie w jakimś okresie życia uskarżać się na problemy z tym narządem. Statystyki są przerażające.

Zobacz, jakie są fakty:

- Jedna trzecia mężczyzn w wieku ponad 50 lat, a także do 90 procent 85-latków cierpi na łagodny przerost prostaty (BPH).

- U jednego na dziewięciu mężczyzn w jakimś okresie życia pojawi się rak prostaty. Jest to drugi co do częstości, po raku skóry, nowotwór płci męskiej.

- Zapalenie prostaty jest najpowszechniejszą dolegliwością układu moczowo-płciowego u mężczyzn w wieku poniżej 50 lat.

- Wielu mężczyzn mających problemy z prostatą cierpi także na niedobór testosteronu i zaburzenia równowagi hormonalnej. Odgrywają też rolę w szeregu męskich problemów zdrowotnych, także w zaburzeniach erekcji i obniżeniu libido.

- Niektórzy mężczyźni mający problemy z oddawaniem moczu, u których zdiagnozowano łagodny przerost prostaty (BPH), cierpią tak naprawdę na zaburzenia czynności pęcherza moczowego.