Gry > Memo

Gra Pamięciowa Memory dla dzieci Arka Noego

EAN:

5704976057772

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

190x50x190 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

5777

Cena sugerowana brutto:

56.99zł

Stawka vat:

23%

Nowość

Gra Pamięciowa, Memory dla dzieci, Arka Noego

Jak dziecko może ćwiczyć swoją pamięć? Najlepiej w formie zabawy. Oto popularna gra pamięciowa, z uroczymi motywami z opowieści o Arce Noego, która wzbudzi entuzjazm u najmłodszych. Gra polega na odkrywaniu dwóch obrazków i znajdowaniu par. Jeśli są takie same, gracz zabiera je z pola gry. Ma również dodatkowy ruch. Jeśli nie uda się odnaleźć pary, to obrazki się zakrywa i próbuje kolejna osoba. Gra toczy się do zebrania wszystkich elementów. Wygrywa osoba z największą liczbą odnalezionych par.
Memory to doskonała zabawa logiczna dla najmłodszych jak i starszych dzieci. Pozwala nie tylko wzmocnić umiejętności motoryczne, trenować pamięć, ćwiczyć koncentrację i spostrzegawczość, ale również uczy uważności i cierpliwości.
Zarówno pudełko jak i elementy gry wykonane są starannie i z ogromną dbałością z grubego lakierowanego kartonu. A niezwykłe i pełne kolorów obrazki, pobudzają wyobraźnię, zachęcają do kreatywnej zabawy i miłego spędzenia czasu.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • 34 elementy.
  • Pudełko z grubego kartonu.
  • Gra przyciąga uwagę dzieci, ćwiczy pamięć i koncentrację, stymuluje rozwój.
  • Wymiary opakowania: 19 cm x 5 cm x 19 cm.
  • Kategoria wiekowa: 3+.

Produkty Barbo Toys są projektowane w Danii, ze szczególną dbałością o zrównoważony rozwój i wysokiej jakości materiały. Zabawki są wytwarzane zgodnie z filozofią "nauka przez zabawę" i aktywnie wspierają i stymulują zarówno wyobraźnię jak i edukację dziecka, przy tym charakteryzują się doskonałym skandynawskim wzornictwem.