Przebudzenie. Dziedzictwo Smoczego Serca

EAN:

9788381398015

Wydawnictwo:

Data premiery:

2021-11-10

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

215x135 mm

Strony:

560

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

W krainie Talamh nastoletni wojownik imieniem Keegan wyłania się z głębin jeziora, dzierżąc miecz symbol władzy i odpowiedzialności za bezpieczeństwo doliny Fey.
W innym świecie, znanym jako Filadelfia, młoda nauczycielka odkrywa, że jest właścicielką wielkiej fortuny.
Kiedy Breen Kelly była dzieckiem, ojciec opowiadał jej historie o magicznych miejscach. Jej dorosłe życie nie okazało się jednak magiczne. Dwudziestokilkuletnia kobieta nie znosi swojej pracy, spłaca pożyczkę studencką, żyje z ołówkiem w ręku i cierpi na ataki paniki. Co więcej, nękają ją bóle głowy, często miewa dziwne sny, choćby jak ten o spotkaniu ze smokiem. Ma wrażenie, że słyszy w głowie słowa: Wróć do domu, Breen Siobhan. Już czas.
Pewnego dnia Breen odkrywa, że jej zaginiony przed laty ojciec zostawił na koncie oszczędnościowym cztery miliony dolarów. Ta fortuna umożliwia jej podróż do Irlandii i skonfrontowanie się ze snami, które okazują się o wiele bardziej realne, niż wcześniej podejrzewała.
Uwielbiana przez polskie czytelniczki Nora Roberts to autorka ponad dwustu powieści, nieodmiennie zajmujących pierwsze miejsce na listach bestsellerów New York Timesa, sprzedanych w ponad pięciuset milionach egzemplarzy.