Staś i Laboratorium Emocji. O co chodzi z tą...

EAN:

9788364565762

Wydawnictwo:

GWP

Klasa:

5+

Data premiery:

2021-10-14

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

235x165 mm

Strony:

56

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Dlaczego się złoszczę? Jak się zachowuję, gdy czuję złość? Czy to uczucie może całkowicie zniknąć? to pytania, które zadaje sobie Staś. Chłopiec szuka odpowiedzi w tajemniczym laboratorium. Pod czujnym okiem badacza sprawdza, kiedy pojawia się złość i jakie reakcje jej towarzyszą. Do dyspozycji ma magiczne księgi oraz probówki pełne dziwnych substancji, ale rozwiązanie zagadki będzie możliwe tylko wtedy, gdy wykona zadanie, dzięki któremu rozpozna zbliżającą się złość i zrozumie swoje zachowanie
Czy Staś podejmie wyzwanie badacza? I jak właściwie trafił do jego laboratorium? Czy chłopiec pozbędzie się złości? Jeśli chcesz poznać rozwiązanie zagadki, przeczytaj tę książkę.
Dzięki tej książce twoje dziecko:
- razem z bohaterem przeżyje niezwykłą przygodę,
- zrozumie, że złość towarzyszy także innym ludziom,
- dowie się, jak ciało informuje nas o złości,
- rozpozna swoje zachowania powodowane złością,
- pozna strategie radzenia sobie z tym uczuciem,
- oswoi złość i odzyska spokój.
Drodzy czytelnicy, przyglądając się Stasiowi, będziecie mogli razem z nim odpowiedzieć na ważne pytania dotyczące złości. Dzięki temu lepiej poznacie tę emocję i przekonacie się, że panowanie nad własnym zachowaniem jest możliwe. Jeśli chcecie spędzić miło czas ze swoimi bliskimi, a jednocześnie zrozumieć, po co nam złość, koniecznie przeczytajcie Stasia i laboratorium emocji. Przyjemnej lektury!