Bułgarska córka

EAN:

9788366826045

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Strony:

290

Cena sugerowana brutto:

37.90zł

Stawka vat:

5%

Nina Dimitrova młoda i piękna właścicielka sieci hoteli w Polsce i za granicą, podstępem zostaje zmuszona do powrotu do Bułgarii. Z niechęcią staje na czele kartelu narkotykowego i tym samym staje się częścią największej bałkańskiej mafii. Jej życie wywraca się do góry nogami. Musi robić coś, czego nienawidzi całą sobą wbijać gwóźdź do trumny pogubionym w życiu ludziom. Jednak nie ma innego wyjścia, gdyż w ten sposób chroni najbliższych.
Czy może zaufać pracownikom swojego ojca? Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Czy uda się komuś wkraść w jej łaski? Czy nauczy się kochać?
Poznajcie świat Niny mozaikę złożoną z nieszczęść i niespodzianek.
Czy można znaleźć szczęście w państwie, którego się nienawidzi całym swoim sercem?
W Bułgarskiej córce nie zabraknie wam emocji, ciętego języka, poczucia humoru i barwnych oraz odważnych scen erotycznych. To pozycja, która zdecydowanie powinna się znaleźć na waszych książkowych regałach!
Nieprzewidywalna, trzymająca w napięciu, zaskakująca i piekielnie gorąca. Taka jest Bułgarska córka. Polecam gorąco!
Agnieszka Siepielska, autorka Synów zemsty
"Bułgarska córka " to debiut, który nie pozostawi na Was suchej nitki. Powieść pełna pożądania , emocji i piekielnie dobrej fabuły. Niesamowity wyciskacz łez i prawdziwi bohaterowie, do których z pewnością się przywiążecie. Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było!
Serdecznie polecam! Paulina Ampulska, autorka.