Zaopiekuj się mną. Luna

EAN:

9788382401493

Wydawnictwo:

Seria:

Zaopiekuj się mną

Data premiery:

2021-11-24

Rok wydania:

2021

Oprawa:

broszurowa

Format:

198x128 mm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

21.99zł

Stawka vat:

5%

Wszyscy miłośnicy zwierząt wiedzą, że czasem potrzebują one naszej pomocy. Ale jak można pomóc małemu zagubionemu niedźwiadkowi?
Gdy tylko Hania zobaczyła na jarmarku bożonarodzeniowym drewnianego niedźwiadka, wiedziała, że jest w nim coś magicznego. Dlatego kiedy kukiełka się popsuła, dziewczynka była zrozpaczona. Zapłakana zasnęła, ale w środku nocy obudził ją odgłos warczenia, a ona przekonała się, że jest zamknięta w stajni... z prawdziwym niedźwiadkiem! Czy Hania zdoła pomóc niedźwiadkowi w ucieczce i powrocie do lasu, czyli tam, gdzie jest jego dom?
Zaopiekuj się mną to bestsellerowe książki Holly Webb, które pokochały dzieci na całym świecie! Znajdziecie w nich wzruszające opowieści o przyjaźni między dziećmi a zwierzętami. To nie tylko przyjemność z czytania, lecz także nauka empatii, wrażliwości i odpowiedzialności za zwierzę.
Seria książek Zaopiekuj się mną to dobry pomysł na pierwsze samodzielne czytanie. Tytuły skierowane są do dzieci w wieku 6-8 lat i charakteryzują się prostym tekstem i dużą czcionką. W środku znajdują się ilustracje, które z pewnością uatrakcyjnią lekturę każdemu dziecku.
To seria obowiązkowa dla każdego małego fana czworonogów!