Match Miraculous

EAN:

5036905040594

Producent:

Grupa wiekowa:

4+

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

WM00620-ML1-6

Cena sugerowana brutto:

122.09zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

TOP TRUMPS MATCH Miraculous

Zwyczajna dziewczyna ze zwyczajnym życiem, a może niezwykła superbohaterka? Marinettę i jej przyjaciół znajdziesz w zamykanej plaszy TOP TRUMPS MATCH! Szybka i prosta gra dla dzieci od 4 roku życia może zaskoczyć grywalnością. Poręczna plansza w formie walizki pozwoli na zabranie gry do szkoły lub przedszkola, a po zakończonej rozgrywce nie trzeba sprzątać!


Zasady gry

Celem gry jest ułożenie 5 jednakowych kostek w rzędzie pionowym, poziomym lub na ukos. Przed rozpoczęciem rozgrywki rozdaj każdemu graczowi po dwie karty z postaciami. Karty drugiego gracza powinny pozostać nieznane! Rozgrywkę rozpoczyna młodszy gracz, wypychając kostkę w lewym górnym rogu planszy. Drugi gracz, używając kostki, która wypadła na jego stronę, wypycha kolejną. Gracz, który ułoży jednolity rząd pionowy, poziomy lub ukośny - wykrzykuje MATCH i wygrywa. Uwaga! Zwycięstwo może zostać przejęte, jeśli przeciwnik dysponuje kartą z ułożoną postacią.


Gra planszowa dla dziecka

Szukasz pierwszej gry planszowej dla dziecka? TOP TRUMPS MATCH jest dedykowany najmłodszym fanom planszówek! Nietypowa, wertykalna gra planszowa zaciekawi nawet przedszkolaka. Proste zasady i dynamiczna rozgrywka z ulubionymi postaciami zachęci malucha do długich godzin zabawy. Sprawdź sam, najlepszą grę planszową dla Twojego dziecka!


Zawartość:

zamykana, plastikowa plansza

25 kostek

15 kart


Specyfikacja:

liczba graczy: 2

wiek: 4+

czas gry: 15 minut

język wydania: polski


Uwaga! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.