Pokój Wspaniałości

EAN:

9788366661493

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-02-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

195x125 mm

Strony:

272

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Podziwiać światła Tokio ze szczytu drapacza chmur.
Wsiąść do taksówki i krzyknąć: Proszę jechać za tym samochodem!.
Wziąć udział w The Color Run i dobiec na metę!
Powieść to słodko-gorzki debiut literacki, który jednych wzruszy, innych rozbawi lub doda nadziei. Z pewnością trudno się będzie podczas lektury nudzić. () Przesłanie jest jednak jasne i czytelne. W każdym wieku i w każdej chwili nasze życie może diametralnie się zmienić i należy to jak najszybciej przyjąć do wiadomości jak najlepiej wykorzystać. Nie warto też swoich marzeń odkładać w daleka, nieznaną przyszłość.
Magazyn Literacki Książki
Ten debiut to prawdziwa perełka. Femme Actuelle
Wzruszająca, bolesna, subtelna ta książka to cud! Librairie Martin-Delbert
Hymn o miłości i oda do życia. Carrefour Savoirs
Nie tak łatwo spełnić marzenia nastolatka, gdy ma się czterdzieści lat. Ale jeśli Thelma nie spróbuje, jej syn może nigdy nie wybudzić się ze śpiączki
Louis ma dwanaście lat. Tego ranka zamierzał wyznać matce, że po raz pierwszy w życiu się zakochał. Thelmę jednak jak zwykle zaprząta praca. Chłopak poirytowany wciska słuchawki na uszy, wskakuje na deskę i Słyszy klakson nadjeżdżającej ciężarówki.
Prognozy nie są optymistyczne. Jeśli nic się nie zmieni, za cztery tygodnie trzeba będzie go odłączyć od respiratora. Thelma wraca ze szpitala zrozpaczona, nie ma sił dalej walczyć. Ale kiedy pod materacem syna znajduje notatnik, w jej głowie zaczyna kiełkować pewna myśl Postanawia przeżyć wszystkie wspaniałości, które Louis opisał w zeszycie, i zarejestrować je na nagraniach. Czy przekona chłopca, że życie jest piękne i warto o nie walczyć?