Strefa marek
Reder '44

EAN:

9788381884068

Wydawnictwo:

Seria:

Powieść Historyczna

Data premiery:

2022-02-22

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

204x133 mm

Strony:

352

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja
"Polski snajper zabija Adolfa Hitlera. To początek niesamowitej powieści historical fiction" - Piotr Zychowicz, autor Nadchodzi III wojna światowa.
Wojna, w której bronią są fałsz, podstęp, seks i pieniądz.
Czy śmierć Fhrera uchroniłaby Polskę przed wyzwoleniem przez Rosjan?
W lipcu 1944 roku porucznik Paweł Reder wraz z grupą komandosów w brawurowej akcji w Berghofie zabija Adolfa Hitlera. Wbrew pozorom nie rozwiązuje to jednak wszystkich problemów świata, a zwłaszcza Polski. W walącym się hitlerowskim kolosie bezwzględna walka o władzę i możliwość układania się z aliantami osiąga apogeum. Konferencja w Teheranie już się odbyła i los Polski wydaje się przypieczętowany. Aby go odmienić, należy doprowadzić do zmiany nastawienia najpotężniejszego z aliantów Stanów Zjednoczonych. Ale nie da się tego zrobić z F.D. Rooseveltem u steru, zatem wybory prezydenckie musi wygrać jego rywal, Thomas Dewey
Świetna, błyskotliwa powieść political fiction: polscy komandosi za liniami wroga, śmiałe akcje polskiego wywiadu, brutalni szpiedzy i misje w najdalszych zakątkach globu, tajemnicza dama w czerwieni. Oto świat, w którym sojusznik staje się wrogiem, a dotychczasowy śmiertelny wróg cennym sojusznikiem, i w którym wola przetrwania determinuje tak jednostki, jak całe narody. Wojna, w której bronią są fałsz, podstęp, seks i pieniądz.
HISTORIA, KTÓRA MOGŁA SIĘ WYDARZYĆ.