Kapitan Nauka. Zagadki obrazkowe Łamigłówki

EAN:

9788367212021

Wydawnictwo:

Klasa:

3+

Data premiery:

2022-01-18

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

168x75 mm

Strony:

108

Cena sugerowana brutto:

23.90zł

Stawka vat:

5%

Zagadki obrazkowe Łamigłówki to wyjątkowa propozycja na wspólne spędzenie czasu dla Ciebie i Twojego dziecka. 102 różnorodne zagadki rozwijają myślenie logiczne i umiejętność kojarzenia, ćwiczą koncentrację i spostrzegawczość, a przede wszystkim stanowią świetną zabawę!

 Kolorowa książeczka

Książeczka edukacyjna została opracowana specjalnie dla dzieci w wieku 3-5 lat przez przez psychologów dziecięcych specjalizujących się we wspomaganiu rozwoju małych dzieci. Po jednej stronie każdej karty książeczki znajdują się zagadki z kolorowymi ilustracjami, po drugiej ? odpowiedzi. Dzięki temu dziecko może samodzielnie sprawdzić rozwiązanie.

102 ciekawe zagadki o różnym stopniu trudności

Rozwiązywanie zagadek to wspaniała rozrywka dla najmłodszych, ponieważ wbudza ich ciekawość i daje mnóstwo radości, a przy tym wspomaga ich rozwój. Łamigłówki poprzez zabawę wzbogacają wiedzę ogólną dziecka, wprowadzają pojęcia dotyczące czasu, liczb, wielkości i kierunków. Zagadki są zróżnicowane pod względem poziomu od prostszych po trudniejsze. Zabawne ilustracje i urozmaicone zadania nie pozwalają dzieciom się nudzić.

Dzięki wygodnemu formatowi Zagadki obrazkowe Łamigłówki sprawdzą się w każdych okolicznościach ? w domu, w podróży, na spacerze, w poczekalni. 

Autorzy Natalia i Krzysztof Minge są doświadczonymi psychologami zajmującymi się tematyką wczesnego rozwoju intelektualnego.