Most

EAN:

9788367036320

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-02-22

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x146 mm

Strony:

480

Cena sugerowana brutto:

49.90zł

Stawka vat:

5%

Doskonale napisany Most autorstwa Isabelle Margot Moulin to nie tylko wciągająca powieść z intrygującymi bohaterami to przede wszystkim prawdziwy most do zrozumienia bezdomności, młodzieńczego buntu oraz innych problemów współczesnego świata.
Agnieszka, nastolatka z dobrego domu, nie radzi sobie z napotkanymi przykrościami i próbuje popełnić samobójstwo, chcąc skoczyć z mostu. Odwodzi ją od tej decyzji Marc, bezdomny, który przypadkiem znalazł się w pobliżu. Tak zaczyna się niezwykła historia nie tylko tych dwojga boleśnie doświadczonych ludzi, ale również historia członków ich rodzin i serdecznych przyjaciół, z których mało kogo los oszczędził.
Most to książka pokazująca, jak różne, negatywne okoliczności mogą zniszczyć życie człowieka, ale to również powieść mówiąca o tym, że człowiek, nawet po wielkim upadku, może to życie wyprostować i ponownie starać się je ułożyć. To także historia o tym, aby się nie poddawać, tylko żyć! Piękna, wzruszająca i zastanawiająca lektura, na długo zapadająca w pamięć.