I'm your future

EAN:

9788367036481

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-03-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x130 mm

Strony:

292

Cena sugerowana brutto:

44.30zł

Stawka vat:

5%

Promocja
I'm your future to powieść o poznawaniu i odkrywaniu siebie swoich prawdziwych potrzeb, emocji i uczuć. To także powieść o odwadze odwadze do przyznania się przed samym sobą do tego, kogo tak naprawdę się kocha.
Tears Rogers, choć ma dopiero 16 lat, jest już sławną aktorką, piosenkarką i influencerką. Jako córka znanego muzyka Simona Rogersa, od dziecka obracała się w świetle fleszy, co sprawiło, że jej życie w tym jej życie uczuciowe jest śledzone przez fanów i media na każdym kroku. Czy przy takiej popularności i praktycznie braku prywatności Tears będzie w stanie odnaleźć siebie? Czy będzie umiała pogodzić się ze swoimi prawdziwymi uczuciami? Czy odważy się przyznać przede wszystkim przed samą sobą kogo tak naprawdę kocha?
I'm your future to kontynuacja historii o Simonie Rogersie, z którą możemy zapoznać się w I'm your past Weroniki Dobrzynieckiej. Autorka obie te historie opisuje jednak w taki sposób, że każda z nich stanowi odrębną całość, dzięki czemu można przeczytać je w dowolnej kolejności.
Weronika Dobrzyniecka to wschodzący talent pisarski, który każdą swoją kolejną książką udowadnia, że zasługuje na miejsce w szeregu znanych i uznanych współczesnych polskich pisarzy. Twórczość tej młodej pisarki jest zdecydowanie warta uwagi!