Chłopackie sprawy. Przewodnik po dojrzewaniu

EAN:

9788382521597

Wydawnictwo:

Klasa:

10+

Data premiery:

2022-05-18

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

240x170 mm

Strony:

280

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

WSZYSTKO, CO CHCESZ WIEDZIEĆ O CIELE, TOŻSAMOŚCI I SEKSIE
To się dzieje! Twoje życie wywraca się do góry nogami. Ciało się zmienia, hormony przejmują kontrolę, a mózg przechodzi pewien rodzaj reorganizacji. Ten proces nazywa się dojrzewaniem i jest to najbardziej dramatyczna przemiana, jakiej kiedykolwiek doświadczysz ale również najbardziej normalna rzecz na świecie.
Kiedy urośnie mi broda? Czy mój penis jest normalny? Jak być szczęśliwym, gdy ma się złamane serce? Odpowiedzi na takie pytania nie powinno się szukać w internecie. Dlatego z pomocą przychodzą norweskie lekarki Nina Brochmann i Ellen Stkken Dahl które stworzyły ten przewodnik, aby dać chłopcom rzetelne odpowiedzi i pomóc im w osiągnięciu dojrzałości i dorosłości.
Autorki ułatwiają nowemu pokoleniu dokonywanie świadomych wyborów dotyczących ich ciała i dobrostanu seksualnego i robią to w inteligentny, zabawny, kompetentny i przejrzysty sposób.
To książka marzeń dla młodych ludzi. Ponieważ zaś niektórzy chłopcy wchodzą w okres dojrzewania wcześniej a inni później, jest odpowiednia dla przedziału wiekowego od 10 do 16 lat.
Poprzednia publikacja autorek Dziewczyńskie sprawy. Przewodnik po dojrzewaniu jest bestsellerem w Polsce i na rynku międzynarodowym.