Szepty ze snów

EAN:

9788381323567

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-05-18

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

210x145 mm

Strony:

304

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Niespełnione pragnienia z dzieciństwa, porzucone młodzieńcze plany
Każde wydarzenie jest jak fala. Może odbić się echem. Powrócić. Nawet po wielu latach.
Ida pracuje w korporacji. W niesprzyjającej atmosferze, zmaga się z ciągłym osłabieniem oraz z rozczarowaniem ze strony partnera, który jest jej przełożonym.
Presja osiągania coraz wyższych wyników sprawia, że Ida zamiast piąć się w górę, popada w tęsknotę i roztargnienie.
Adrian uważa, że jego przyjaciółka powinna odpocząć. W dniu urodzin wręcza jej zaproszenie na kilkudniowy wyjazd do spa.
Ida przyjmuje prezent, jednak okazuje się, że przyjaciel nie był z nią do końca szczery, a miejsce, do którego ją przysłał, niebezpiecznie skłania do wyciszenia i przemyśleń. Nie tego chce dziewczyna wiecznie zabiegana i uciekająca od marzeń, które wiele lat temu musiała porzucić.
A czego potrzebuje? Co tak naprawę może ją uzdrowić?
W tej powieści istotną rolę odgrywają symbole, sny oraz intuicja. To właśnie ona może się okazać najważniejszym głosem, który nie tylko pomaga podjąć decyzje, ale też wybrzmiewa tłumionymi pragnieniami i skrywaną głęboko prawdą.
Anna Purowska
Magister muzykologii, redaktor współtworząca telewizyjny teleturniej wiedzowy. Zadebiutowała w 2015 r. powieścią Moje pierwsze imago. W 2021 r. ukazała się jej druga powieść Kiedy spada gwiazda. Zakochana w podróżach i odkrywaniu nowych miejsc. Pisze książki, aby ukazywać czytelnikom piękno zamknięte w drobiazgach i chwilach.