Strefa marek
Pakiet: Śnieżysko

EAN:

9788381325172

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-11-08

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

222x160 mm

Strony:

1010

Cena sugerowana brutto:

89.90zł

Stawka vat:

5%

Kiedy spada gwiazda

1 tom

Laura pracuje jako pilot wycieczek i podróżuje po świecie. Przed podjęciem ważnej decyzji wyrusza do niewielkiej miejscowości położonej w górach, by po raz ostatni spotkać dawną miłość.

Marcin planuje oświadczyny, mimo że wciąż czuje ból po odrzuceniu, które spotkało go wiele lat wcześniej.

Nad Śnieżyskiem spada gwiazda. Czy z jej pomocą marzenia Laury i Marcina będą mogły się spełnić?

Lustrzane Serce

2 tom

Bruno prowadzi księgarnię przejętą w spadku po rodzicach. Grudzień to dla niego bolesny czas, a święta kojarzą mu się jedynie z tragicznym wydarzeniem sprzed lat.

Mąż Julianny, wyjeżdżając w delegację, prosi ją, by do jego powrotu nigdzie nie wychodziła. Przed nią trzy tygodnie, które ma spędzić sama w nowym miasteczku.

Przypadkowe spotkanie może na zawsze odmienić losy dwóch samotnych dusz.

Jesteś moją iskrą

3 tom

W życiu Laury i Marcina pojawia się ktoś niespodziewany - mała dziewczynka. Jej sytuacja zawładnie ich sercami, przyniesie rozterki i nakłoni do podejmowania niełatwych wyborów.

Magda, topowa wokalistka, przyjeżdża do Śnieżyska, by wypocząć i stworzyć materiał na nową płytę. Jakie sekrety skrywa podziwiana i ceniona gwiazda?

Julianna pod osłoną długich nocy próbuje budować w sercu nadzieję. Zgodnie z prośbą ukochanego pisze listy i przechowuje je, wierząc, że kiedyś wszystkie zostaną przez niego przeczytane.

Losy bohaterów przeplatają się w malowniczej, górskiej miejscowości. Każde z nich toczy swoją walkę, każde ma własne rozterki i marzenia. Każde potrzebuje światła, które rozjaśni mu drogę.