Strefa marek
Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka w.2022

EAN:

9788362965922

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-11-09

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

278x255 mm

Strony:

36

Cena sugerowana brutto:

39.90zł

Stawka vat:

5%

Polsko-angielska bajka wigilijna!


Czy wyobrażacie sobie święta Bożego Narodzenia bez pierwszej gwiazdki? Oczywiście... to niemożliwe! Na szczęście jest dzielna Gąska Zuzia, która wyrusza w Wigilię na niebezpieczną wyprawę, by ściągnąć z nieba gwiazdkę na świąteczną choinkę. W trakcie wędrówki pełnej przygód odkrywa prawdziwą wartość przyjaźni oraz magię świąt Bożego Narodzenia. Gąskę Zuzię pokocha każde dziecko!

To ciepła opowieść wigilijna i znakomity prezent na święta! Książka idealna na prezent pod choinką lub na Mikołajki, tak by umilić najmłodszym czas oczekiwania na Gwiazdkę...


Edycja dwujęzyczna: polsko-angielska. Książka idealna dla dzieci w wieku przedszkolnym.


O autorze: Petr Horáček jest wielokrotnie nagradzanym czeskim ilustratorem oraz autorem książek dla dzieci. Jego książki zdobyły m.in. przyznawany przez ,,Washington Post" tytuł World Best Children's Books of the Year. Urodził się w 1967 roku w czeskiej Pradze, studiował na tamtejszej Akademii Sztuk Pięknych rysunek i malarstwo. W wieku 27 lat przeprowadził się do Wielkiej Brytanii, gdzie założył rodzinę. Ma dwie córki, które - jak były małe - stanowiły wielką inspirację dla Horacka i to dla nich zajął się tworzeniem książek dla dzieci.