Miś Tuliś idzie do przedszkola w.2022

EAN:

9788324180721

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2022-08-08

Rok wydania:

2022

Oprawa:

twarda

Format:

276x271 mm

Strony:

40

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

MISIA TULISIA KOCHAJĄ DZIECI W 30 KRAJACH!
,,Seria o Misiu Tulisiu to współczesna klasyka!" pisze ,,Guardian".
Dzięki tej uroczej, ciepłej, zabawnej, pięknie ilustrowanej książce każde dziecko przekona się - tak jak Miś Tuliś - jak fajnie jest w przedszkolu. Bo tyle tam wspaniałych zajęć i zabaw. I mnóstwo Tulisiowych przytuleń!
Pierwszy dzień w przedszkolu to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka... Dlatego tak bardzo każdemu maluchowi potrzeba wsparcia i ,,przyjaciela takiego-że-aż". A któż może bardziej rozbawić, podtrzymać na duchu i przekonać, ile wspaniałych zajęć, zabaw i przygód - i to zupełnie niespodziewanych - czeka w przedszkolu? Miś Tuliś! Wielki miś o wielkim sercu, który ma dla każdego ,,tyle przyjaźni-że-aż" i ,,tyle przytuleń-że-aż".


MIŚ TULIŚ TO ULUBIONY PRZYJACIEL MILIONÓW DZIECI NA CAŁYM ŚWIECIE. Ma do podarowania tyle dobroci i czułości i ,,tyle przytuleń-że-aż". Rozczula, wzrusza, bawi i rozśmiesza. Łagodnie i z humorem w kipiących akcją, przepięknie ilustrowanych książkach oswaja najmłodszych z nowymi doświadczeniami i przeżyciami o silnym ładunku emocjonalnym. Takimi, które zapamiętuje się na całe życie, jak pierwszy śnieg i magia Gwiazdki, pierwszy dzień w przedszkolu czy pierwszy wyjazd pod namiot. Miś Tuliś dodaje otuchy, gdy dziecko próbuje czegoś nowego, gdy nie może sobie z czymś poradzić i gdy coś przeskrobie. Zawsze bardzo się stara, choć nieraz mu się nie udaje. Zawsze szczery, gotów pomóc innym, jak każde dziecko pragnie miłości i szuka przyjaciół, którzy mu pomogą, pocieszą i zachęcą, by nigdy się nie zniechęcał.
SERIA O MISIU TULISIU pokazuje, jak pełna życzliwości i wzajemnej akceptacji umiejętność bycia w grupie daje radość, poczucie własnej wartości i pomaga przezwyciężyć obawy przed nieznanym. W Amberku ukazało się już 9 tomów w twardej oprawie na kredowym papierze. Są znakomitym prezentem i - jak pisze ,,Times" - ,,idealnymi książkami na dobranoc". ,,Guardian" nazywa je ,,współczesną klasyką ilustrowanej literatury dziecięcej".


DAVID MELLING serię o Misiu Tulisiu napisał dla swoich dzieci. Pomysł przyszedł mu do głowy, kiedy czytał synkowi, który - tuż przed pójściem spać - mocno przytulił się do niego. Było to ,,przytulenie zmęczone". Następnego ranka było ,,przytulenie śniadaniowe" i tak powstała zabawa w przytulenia. Wtedy miał już w szkicowniku misia, który szukał przygody... Wszystkie tomy są zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami i przeżyciami z życia Mellinga i jego dzieci. Ta autentyczność, ponadczasowość i uniwersalność emocji pomaga maluchom tak mocno identyfikować się z Tulisiem i jego przyjaciółmi na co dzień przy zdobywaniu nowych doświadczeń.