Cykl Rizzoli / Isles T.4 Sobowtór

EAN:

9788367338912

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

195x125 mm

Strony:

400

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Następna część porywającego cyklu powieści o detektyw Jane Rizzoli i doktor Maurze Isles, na którego podstawie powstał głośny serial wyprodukowany przez telewizję TNT!

Dwie siostry, które nie miały o sobie pojęcia. Dwie historie życia, które pobiegły tym samym torem.

Tajemnica, która przyniosła wolność.

Te same oczy, te same włosy, te same usta Policyjna ekipa, która odpowiada na wezwanie do Brookline, dzielnicy Bostonu, jest przekonana, że ma przed sobą zwłoki doktor Maury Isles. Tymczasem Maura staje przed nimi cała i zdrowa, choć nieco zaskoczona, że policyjne wozy blokują dojazd do jej mieszkania.

Groźba? Okrutny żart? Przypadek? Żadna z tych możliwości nie wchodzi w rachubę. Zamordowana kobieta nie tylko wygląda jak Maura ma tę samą datę urodzenia, budowę ciała, ten sam kod DNA. Straszliwe odkrycie powoduje lawinę zdarzeń, które doprowadzą do wyjaśnienia serii morderstw dokonywanych przez ostatnie czterdzieści lat na ciężarnych kobietach. I powie wiele o Maurze Isles: o tym, kim jest i skąd pochodzi.

Niepokojąca powieść, której nie sposób odłożyć przed finałową sceną. Gatunek thrillera w swojej najwybitniejszej odsłonie.

Harlan Coben

Jeden z najmocniejszych głosów wśród współczesnych twórców thrillera.

The Providence Journal