Strefa marek
Klocki konstrukcyjne robot samolot R/C

EAN:

5904204752480

Producent:

Grupa wiekowa:

6+

Wymiary:

347x428 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

9213

Cena sugerowana brutto:

372.90zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Klocki Konstrukcyjne Robot Samolot Z Klocków Cada Zdalnie Sterowane 917 Elementów

Zestaw Klocków jest doskonałą propozycją dla wszystkich kreatywnych dzieciaków, które osiągnęły 6. rok życia, a pasjonuje ich składanie i rozkładanie zabawek na czynniki pierwsze. Ta ciekawa aktywność pomoże rozwinąć barwną wyobraźnię dziecka, równocześnie poprawiając jego zdolności manualne i techniczne, a także spryt i smykałkę do majsterkowania. Ponadto model do własnoręcznego montażu usprawni logiczne myślenie i cierpliwość dziecka, dodatkowo je wyciszając.

Zestaw Klocków zawiera 710 elementów wykonanych z bezpiecznych i atestowanych materiałów. Klocki są wytrzymałe i bardzo łatwe w łączeniu. Twoja pociecha ma możliwość ułożenia z klocków robota, który dzięki baterii ma możliwość zdalnego sterowania. Gdy dziecku znudzi się zabawa robotem z łatwością może przebudować klocki w samolot.

Zawartość zestawu:

- klocki 917 elementów

- ładowarka USB

- akumulator 3,6V 400mAh

- pilot do zdalnego sterowania

Funkcje robota:

- ruchome ręce

- ruchy w lewo i w prawo

- ruchy w przód i w tył

Funkcje samolotu:

- strzelanie

- kokpit otwierany

Wszelkie elementy wchodzące w skład przedstawianej zabawki wykonane są z bezpiecznych dla dziecka, atestowanych materiałów. Zestaw ten posiada certyfikat CE, dlatego jest idealnym prezentem dla dzieci - zwłaszcza tych, które ukończyły 6. rok życia. Warto zwrócić na to uwagę, ponieważ w opakowaniu znajduje się wiele elementów o małym rozmiarze.