Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło. Puzzle

EAN:

5901752783331

Producent:

Wymiary:

330x230 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2022-11-23

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

23%

Nowość Polecamy

Wspaniała kolekcja puzzli z bohaterami uwielbianej przez dzieci bestsellerowej serii powieści Andrzeja Maleszki "Magiczne Drzewo" i filmu o tym samym tytule, wyróżnionego prestiżową nagrodą Emmy.

Burza powaliła olbrzymi stary dąb. Było to Magiczne Drzewo. Ludzie zrobili z niego setki przedmiotów, a każdy z nich zachował cząstkę magicznej mocy. Wśród nich znalazło się czerwone krzesło

Niesamowite przygody, niebezpieczeństwo, humor i magia. Latający dom, olbrzymi lew oraz dzieci, które znalazły krzesło spełniające życzenia. Te dobre i te złe...

Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło. Puzzle to pierwsza część puzzli stworzonych na podstawie powieści otwierającej cykl autorstwa Andrzeja Maleszki. Otrzymała ona nagrodę IBBY dla najlepszej książki roku dla młodych czytelników i od wielu lat jest jedną z najchętniej czytanych powieści dziecięcych w Polsce.

500 magicznych elementów, które po ułożeniu stworzą ogromną ilustrację (aż 68 48 cm) z bohaterami książki Magiczne Drzewo. Czerwone krzesło. Całość zamknięta w pięknym kartonowym pudełku o wymiarach 33 23 5 cm. Puzzle zostały wyprodukowane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. Są odporne na zginanie i charakteryzują się bardzo wysoką jakością nadruku.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.