Pakiet: I ja ciebie też!/ I nigdy cię nie opuszczę

EAN:

5906074283484

Rok wydania:

2022

Oprawa:

broszurowa

Format:

205x145 mm

Strony:

560

Cena sugerowana brutto:

44.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja

I ja ciebie też!

W wigilijny poranek trzy przyjaciółki od zawsze i na zawsze spotykają się jak co roku na uroczystym śniadaniu. Laura szefowa dużej stacji telewizyjnej, Agata reżyserka największych widowisk rozrywkowych, i Wiktoria właścicielka świetnie prosperującej agencji aktorskiej. Piękne, bogate, spełnione w miłości czego można chcieć więcej? Może tylko tego, żeby to trwało wiecznie.

Ale los okazuje się niezwykle złośliwy i świat tych trzech kobiet rozpada się jak domek z kart w ciągu jednego dnia i to w Wigilię!

Na dodatek muszą poskładać go na nowo do Sylwestra. Będzie zabawnie, przewrotnie i bardzo wzruszająco. To, co na początku wydawało się tragedią, może okazać się wstępem do zupełnie innego życia.

I nigdy cię nie opuszczę!

Wciągająca, pełna humoru i zaskakujących zwrotów akcji opowieść o trzech przyjaciółkach na dobre i na złe. Wiktoria, Laura i Agata, znane z brawurowej powieści I ja ciebie też!, starają się łączyć karierę w telewizji z życiem rodzinnym i porywami serca. Czasem wynika z tego niezły bałagan, ale zawsze jest wesoło!

Jeśli pracujesz w telewizji, gala Złotych Kamer to dla ciebie najważniejszy wieczór roku. Ale dla trzech przyjaciółek będzie znaczył o wiele więcej