Strefa marek
Przypinki dinozaur i kometa

EAN:

5404006049981

Producent:

Wymiary:

48x161 mm

Kod dostawcy:

MTMP102

Cena sugerowana brutto:

67.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Gdyby nie kometa, to te stworzenia byłyby na świecie i zapewne dzisiaj można byłoby je trzymać w swoich domach jako zwierzęta domowe. Nie no. Może za bardzo poniosła nas wyobraźnia, ale faktem jest, że bezduszna asteroida zasiała ok. 65 milionów lat temu spustoszenie. Przypinka dinozaur i kometa jest symbolicznym przypomnieniem tego wydarzenia i wprost idealnym gadżetem dla każdego, kto pasjonuje się prehistorią.

Twórcy tej jakościowej przypinki postanowili uczynić jednak tę historię dotyczącą wyginięcia dinozaurów zabawną i inspirującą do tego, aby przed kometami uciekać tam, gdzie pieprz rośnie (wiemy, że to nieosiągalne, ale pozostańmy w pozytywnym nastroju). Tak oto powstały piny, które swoją zabawną formą przypominają ludzkości o tym ważnym wydarzeniu. I robią to w sposób wręcz mistrzowski. Te akcesoria są jak trochę jak najlepsze, najbardziej zabawne memy z internetu.

Skupmy się teraz na zaletach z posiadania tych pinów, a jest ich naprawdę sporo. Przypinki te, w związku z tym, że są oddzielne, dają pełną swobodę względem ułożenia całej kolekcji. Najbardziej kreatywni twórcy mogą zmienić bieg historii i sprawić, że to kometa ucieka przed dinozaurem, lub, jeśli są w posiadaniu innych pinów, kometę umieścić nad całkiem innym obiektem w ramach indywidualnej manifestacji. Te akcesoria dają naprawdę mnóstwo możliwości i pozwalają dać upust swojej wyobraźni bez jakichkolwiek granic, bez schematów.

Przypinka z dinozaurem i kometą jest umieszczona w stylowej, wygodnej tubie. Dzięki temu zachęci do tego, aby odkładać ją zawsze na miejsce. To diametralnie zmniejsza ryzyko zgubienia lub w ogóle je niweluje. Jest również bezpiecznym sposobem dla kolekcjonerów, którzy zbierają tego typu akcesoria. Na opakowaniu widnieje napis, który po przetłumaczeniu na polski brzmi: Jesteś dinomitem!. Interpretacja napisu dowolna, według uznania. Piny przez to, że są wykonane bardzo solidnie i z dbałością o każdy szczegół, gwarantują idealną jakość nawet podczas długotrwałego użytkowania.

Zestaw 2 sztuk ( dinozaur i kometa)

Materiał: Stop cynku/ stal

Kolor: zielony/ niebieski/ pomarańczowy

Wymiary dinozaura: 3,4 x 2,5 x 0,7 cm

Wymiary komety: 3,5 x 1,4 x 0,2 cm

Zapakowane w tubę wielokrotnego użytku

Cytat na opakowaniu: Jesteś dinomitem

Copyright 2021 wzór zarejestrowany