Strefa marek
Minecraft. Ostatnia nadzieja w.ukrainska

EAN:

9786177940318

Wydawnictwo:

Klasa:

6+

Rok wydania:

2021

Oprawa:

twarda

Format:

218x157 mm

Strony:

144

Cena sugerowana brutto:

56.40zł

Stawka vat:

5%

"Minecraft. Ostatnia nadzieja to ostatnia część historii! 144 strony niesamowicie ekscytujących przygód w najpopularniejszej grze wszechczasów!

Czy przyjaciołom uda się raz na zawsze rozprawić z Summoner Kingiem? Jakie inne kłopoty czekają ich w szkole iw sześciennym świecie? A co jeśli Ash i jej rodzina znów będą musieli się przeprowadzić Czy to już koniec?!

Czytelników czeka decydująca bitwa o świat Minecrafta! W nowej części przyjaciele znów staną przed wyzwaniami... Chociaż oczywiście ta grupa nie po raz pierwszy opiera się złowrogim planom Króla Przywoływacza, a także szkolnym kłopotom!

Dlaczego warto kupić:

Nasi drodzy czytelnicy będą mogli ponownie zanurzyć się w lekturze z głową, nie cofając się przed swoimi dzielnymi przyjaciółmi w ich ekscytujących przygodach!

W końcu dowiadujemy się, co knuje Summoner King, co zrobił z kamieniem węgielnym i kto w końcu zabrał szósty zestaw okularów VR?

Historia jest pełna przygód i niebezpieczeństw. Strona po stronie nie zauważysz, jak dziecko nie oderwie się od książki!

Książka zawiera pytania dotyczące pracy zespołowej, umiejętności podziału obowiązków i odpowiedzialności.

Fabuła nauczy dzieci budowania przyjaźni, znajdowania przyjaciół i radzenia sobie z zazdrością w zespole.