Lego SPEED CHAMPIONS 76917 Nissan Skyline GT-R

EAN:

5702017424217

Producent:

Grupa wiekowa:

9+

Ilość elementów:

319

Wymiary:

262x141 mm

Opakowanie:

pudełko

Data premiery:

2023-01-01

Kod dostawcy:

76917

Cena sugerowana brutto:

119.99zł

Stawka vat:

23%

Nowość Bez prawa zwrotu

Ta replika modelu LEGO(R) Speed Champions Nissan Skyline GT-R (R34) (76917) została zainspirowana kultowym samochodem z filmu ,,Za szybcy, za wściekli". Dzieci w wieku od dziewięciu lat, miłośnicy samochodów i popularnej serii filmów mogą zbudować ten satysfakcjonujący model, a potem z dumą ustawić go na półce lub odtwarzać sceny szybkich wyścigów ulicznych.

Świetny prezent dla automaniaków.


Ta zabawka z filmu ,,Szybcy i wściekli" jest wypełniona autentycznymi detalami prawdziwego modelu, w tym kultowymi grafikami z boku, tylnym spojlerem, grillem z przodu, imponującymi nadkolami i kanistrem nitro na siedzeniu pasażera. W zestawie jest też minifigurka Briana O'Connera, którą można umieścić na siedzeniu kierowcy, aby miłośnicy samochodów mogli bawić się w wyścigi.

Wesoła cyfrowa zabawa dla fanów LEGO.


Korzystając z aplikacji LEGO Builder do powiększania, obracania i wizualizacji modelu, zarówno młodzi, jak i starsi konstruktorzy mogą ożywić swoje dzieło na tablecie lub smartfonie, codaje poczucie satysfakcji.

  • Samochód nawiązujący do serii ,,Szybcy i wściekli" - LEGO(R) Speed Champions Nissan Skyline GT-R (R34) z filmu ,,Za szybcy, za wściekli" (76917) dla dzieci, automaniaków i fanów filmu.
  • Minifigurka w zestawie - model ulicznej wyścigówki zawiera minifigurkę Briana O'Connera, którą dzieci mogą umieścić za kierownicą i odtworzyć emocjonujące sceny ze słynnej serii filmów.
  • Autentyczne detale - model zawiera detale inspirowane autentyczną wersją: kultowe paski z boku, skrzydło z tyłu, grill z przodu i elementy silnika na siedzeniu pasażera.
  • Samochód LEGO(R) do zabawy i ozdoby - ten model Nissana Skyline zapewnia świetną zabawę. Można go ustawić na półce lub odgrywać wyścigi.
  • Kolekcjonerski prezent LEGO(R) - ten składający się z 319 elementów zestaw Speed Champions może być prezentem urodzinowym lub niespodzianką dla dzieci w wieku od dziewięciu lat, automaniaków i fanów filmów z serii ,,Szybcy i wściekli".
  • Przenośny rozmiar - Nissan Skyline GT-R (R34) z filmu ,,Za szybcy, za wściekli" ma 5 cm wysokości, 16 cm długości i 7 cm szerokości, więc można się nim bawić w domu i w podróży.
  • Cyfrowa zabawa w budowanie - dzieci mogą obserwować, jak powstają ich modele na tabletach i smartfonach dzięki aplikacji LEGO(R) Builder.
  • Wysoka jakość - już od ponad sześciu dekad produkujemy klocki LEGO(R) tak, aby za każdym razem można je było łatwo rozdzielić.
  • Gwarancja bezpieczeństwa - klocki konstrukcyjne LEGO(R) spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa.