Strefa marek
Srebrna łyżka dla dzieci

EAN:

9788367406796

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-01-04

Rok wydania:

2023

Oprawa:

twarda

Format:

212x279 mm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

79.91zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Srebrna łyżka dla dzieci to przygotowana specjalnie dla najmłodszych adaptacja bestsellerowej Srebrnej łyżki (Silver spoon) najpopularniejszej książki kucharskiej z przepisami na włoskie dania!

Dzieci uwielbiają przygotowywać i jeść oryginalne włoskie potrawy, takie jak pizza czy spaghetti, ale przecież kuchnia śródziemnomorska to znacznie więcej! Przepisy zebrane w tej książce zostały starannie dobrane przez dietetyków z uwagi na łatwość ich przygotowania i równowagę składników odżywczych, tak by sporządzone na ich podstawie posiłki były nie tylko pyszne, ale też zdrowe.

Dzięki atrakcyjnym ilustracjom, ciekawemu, funkcjonalnemu układowi i kuszącym fotografiom gotowych potraw książka ta z pewnością zadowoli początkujących kucharzy. Także dlatego, że zostali tu potraktowani bardzo poważnie!

Oprócz przepisów pogrupowanych w rozdziałach: Lunche i przekąski, Makrony i pizza, Dania główne oraz Ciasta i desery, w książce znajdują się także bardzo praktyczne porady i instrukcje oraz mnóstwo ciekawych informacji na temat włoskiej kuchni.

Mamma mia, palce lizać!

Amanda Grant jest specjalistką z zakresie żywienia dzieci.

Harriett Russell jest autorką ilustracji publikowanych w różnych czasopismach i projektach, między innymi w programie "School Dinners" Jamiego Olivera. Zaprojektowała okładki wielu powieści, a także napisała i zilustrowała serię własnych książek. Mieszka i pracuje w Londynie.