Strefa marek
Lalka Nacida Carla 40cm

EAN:

8435083633296

Producent:

Grupa wiekowa:

3+

Wymiary:

274x590 mm

Kod dostawcy:

AJ33229

Cena sugerowana brutto:

509.79zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Noworodek Carla z kocykiem i kolczykami poszerzy kolekcję bobasów bez włosów 33229. Laleczka o imieniu Carla jest jedną spośród modeli z serii Recien Nacida. Dziewczynka została realnie odwzorowana i swoim wyglądem przypomina prawdziwe niemowlę. Lala ma 40 cm wzrostu i waży 885 g. Carla ma otwarte na stałe oczy, a ich oprawę podkreślą długie gęste rzęsy. Laleczka nie posiada włosów, jedynie na jej główce występują rzeźbienia imitujące włoski niemowlęce. Dodatkowo na główce laleczki założono szarą opaskę z kokardą. Dodatkowo uszy dziewczynki zdobią białe kulkowe kolczyki (włożone na stałe), które upiększają jej twarz.

Dokładnie podkreślone rysy twarzy, zaznaczony podbródek oraz fałdki i dołeczki występujące na kończynach czynią, że dziewczynka wygląda jak żywa. Uroku dodają jej widoczne dwa białe ząbki oraz szczery uśmiech, który wywoła radość na twarzy każdego. Carla ma miękki brzuszek, który został wysłany przyjemną wyściółką delikatną w dotyku, z kolei jej buzia oraz kończyny wykonano z gładkiego winylu. Autentycznie stworzone niemowlę sprawdzi się jako przytulanka dla Twojej córeczki. Młode użytkowniczki będą zachwycone bobasem i spędzaniem z nim wspólnego czasu.

Hiszpańska laleczka ma na sobie kwiecistą kreację na krótki rękaw, a z tyłu ubranka umieszczono zapięcie na rzep. Taki sposób zapięcia pozwoli na łatwiejsze użytkowanie ciuszka. Dopełnieniem zestawu są szare bufiaste majteczki. Producent wyposażył również komplet w dwustronny kocyk. Warstwa zewnętrzna okrycia jest pikowana, z kolei środek posłania tworzy musztardowa dzianina. Cały komplet ubranek wykonano z przyjemnej w dotyku bawełny organicznej. Dodatkowo producent dołączył gryzak i smoczek z zawieszką misia. Producent z uwagi na bezpieczeństwo dziecka zaleca zabawkę dla dzieci powyżej 3 roku życia.

W całości wszystkie lale wytwarzane są bezpośrednio w Hiszpanii, a każdy z produktów jest sprawdzany pod względem jakościowym, o czym świadczą wszystkie otrzymane certyfikaty CE. Z tak doskonale sprecyzowanym zestawem zabawa nie będzie miała końca!