Nigdy więcej

EAN:

9788395574382

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-06-30

Rok wydania:

2023

Oprawa:

twarda

Strony:

32

Cena sugerowana brutto:

35.00zł

Stawka vat:

5%

Nowość

Książka Nigdy więcej rozpoczyna serię książek o tym, z jakimi trudnościami mierzą się na co dzień dzieci (i dorośli).

Jej wyjątkowość zapewnia fakt, że została napisana przez mamę i jej dzieci!

Razem pracowali nad treścią główną, ale są też słowa prosto od dzieci, z ich perspektywy. To krótka historia o złości, gdy coś, na czym nam bardzo zależy, nie udaje się i NIGDY WIĘCEJ nie zamierzamy tego robić!

Książka pozwoli Wam inaczej spojrzeć na problem i zacząć o nim rozmowę czy pracę nad nim.

Sprawdzona przed wiele dzieci, urzekła je możliwością narysowania w niej ważnych dla dzieci rzeczy naprawdę dały się ponieść fantazji i rozmawiały o ulubionych rzeczach!

Bawcie się z nami dobrze!

Mama, Kazik, Anastazja Uwielbiam książki, które pisane dla dzieci, niosą również niesamowitą wartość dorosłym rodzicom. Nigdy więcej to fragment rodzinnej codzienności uchwycony przez autorów z niezwykłą wrażliwością. To prosta historia o dzieciństwie, przeplatana mnóstwem trudnych emocji chęcią rezygnacji, zniecierpliwieniem i złością. Pomaga odbiorcy uważniej spojrzeć na rozwój i potrzeby dzieci w różnym wieku. Sposób komunikacji matki z pociechami, jej wyrozumiałość względem tego, z czym mierzą się młode osoby i ciepła atmosfera, jaką wokół siebie roztacza, są godne naśladowania. Tekst niesie dzieciom mnóstwo wsparcia, a dorosłemu czytelnikowi wskazuje konkretne strategie udzielania pomocy maluchom w ich trudnościach.

Patrycja Nowak, pedagożka, twórczyni przestrzeni dla rodziców przedszkojak.pl

Nigdy więcej to nieoczywista historia o rodzinie i jej potrzebach. O tym, jak czasem trudno zaopiekować się wszystkimi. Kolejne strony skłaniają czytelnika do refleksji. Książka może stać się impulsem do własnych przemyśleń, ale też inspiracją do dyskusji z dziećmi o naszych własnych już nigdy więcej.

Aleksandra Belta-Iwacz, psycholożka, autorka bloga Mamologia