Strefa marek
Napitan Nauka. Na tropie angielskich słówek w.3

EAN:

9788367663380

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-05-17

Rok wydania:

2023

Oprawa:

twarda

Format:

232x315 mm

Strony:

24

Cena sugerowana brutto:

54.90zł

Stawka vat:

5%

Książka obrazkowa Na tropie angielskich słówek to dwanaście bogato ilustrowanych rozkładówek, które zabierają młodych odkrywców w podróż po rzeczywistych i całkiem zmyślonych światach. Wyprawa pirackim okrętem, nocne poszukiwanie złodzieja, wycieczka do zoo czy na planetę dziwolągów - w takich miejscach nie może być nudno. Szukanie szczegółów, ukrytych postaci i wymyślanie historii inspirowanych ilustracjami to zabawa na wiele godzin oraz doskonałe ćwiczenie spostrzegawczości i koncentracji.

Na tropie angielskich słówek to wyjątkowe połączenie picture booka ze słownikiem, jednak ilustracje odgrywają tu główną rolę i nie są jedynie graficznym przedstawieniem słówek. Angielskie wyrazy, zwroty i proste zdania pojawiają się na planszach na zasadzie skojarzeń, co sprawia, że czytelnik przyswaja je w naturalny i intuicyjny sposób. Słownictwo dotyczy m.in. liczb, kolorów, pór roku, środków transportu, zabawek, rodziny, dzikich i udomowionych zwierząt, ubrań, emocji oraz części ciała.

Wyjątkowe rysunki do książki wykonało jedenastu polskich ilustratorów, a każdą planszę cechuje niepowtarzalny styl i charakter. Tematy rozkładówek są zróżnicowane pod względem szczegółowości i będą odpowiednie zarówno dla przedszkolaków, jak i dzieci w wieku szkolnym. Trwała i atrakcyjna forma wydania (duży format, gruby karton) sprawiają, że książka może być wartościowym prezentem dla każdego małego tropiciela.

Odkryj w sobie pasję tropiciela z naszymi ilustratorami:

Statek piracki (liczby) - Kamila Kozłowska

Pory roku (przyroda i pogoda) - Agata Kopff

W pracowni malarza (kolory i kształty) - Daria Bidzińska

W krainie czarów (zabawki) - Katarzyna Urbaniak

Przyjęcie domowe (moja rodzina) - Katarzyna Fus

Na tropie złodzieja (przyimki) - Paulina Wyrt

W zoo (zwierzęta dzikie i gospodarskie) - Maciej Łazowski

W lunaparku (emocje) - Katarzyna Urbaniak

W mieście (środki transportu) - Tomasz Kowal

Plac zabaw (części ciała i ubrania) - Katarzyna Kołodziej

W kawiarni (jedzenie) - Robert Romanowicz

Planeta dziwolągów (przymiotniki i przeciwieństwa) - Marcin Minor