Strefa marek
LEGO® FRIENDS 41756 Stok narciarski i kawiarnia

EAN:

5702017415383

Wydawnictwo:

Klasa:

9+

Data premiery:

2023-09-01

Rok wydania:

2023

Oprawa:

pudełko

Format:

282x544 mm

Strony:

980

Kod dostawcy:

41756

Cena sugerowana brutto:

390.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Na dzieci w wieku od ośmiu lat, które uwielbiają zabawy na śniegu, czeka wiele niespodzianek w zestawie LEGO® Friends Stok narciarski i kawiarnia (41756). Po zbudowaniu górskiej scenerii ze stokiem narciarskim, sklepem sportowym i kawiarnią dzieci mogą wyposażyć postacie Liann, Zaca i Arona w deski snowboardowe, narty i kaski, i rozpocząć zabawę. Mogą popychać bohaterów w dół stoku narciarskiego, a następnie poczęstować ich gorącą czekoladą w kawiarni dla narciarzy. Do odnalezienia jest też tajemnicza jaskinia, a odgrywanie zimowych historii urozmaici figurka lisa śnieżnego.

Podkręć dobrą zabawę.


Dzięki aplikacji LEGO Builder dzieci mogą cieszyć się łatwym i intuicyjnym budowaniem. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy.

Oto miasto Heartlake nowej generacji.


W świecie LEGO Friends dzieci mogą zawierać przyjaźnie, odkrywać ekscytujące miejsca i odgrywać realistyczne przygody.

  • Kreatywna zabawa dla dzieci w wieku od ośmiu lat - dzięki zestawowi LEGO® Friends Stok narciarski i kawiarnia (41756) dzieci, które uwielbiają śnieg, jazdę na nartach, snowboardzie i odgrywanie ról, mogą wymyślać pomysłowe historie.
  • Zjeżdżaj po stokach - dzieci mogą wyposażyć postacie w deski snowboardowe, narty i kaski, a potem ruszyć razem z nimi na stok narciarski.
  • Trzy postacie i akcesoria - w zestawie są postacie LEGO® Friends: Liann, Zac i Aron, a także figurka lisa śnieżnego i mnóstwo akcesoriów do odgrywania ról.
  • Pobudź wyobraźnię - akcesoria obejmują trzy pary nart, dwie deski snowboardowe, kubki na gorącą czekoladę, trzy kaski, napoje w puszkach, gumę balonową, rogalik i aparat fotograficzny.
  • Prezent dla dzieci - ta zabawka konstrukcyjna to pomysłowy prezent na urodziny, święta lub z innej okazji dla dzieci, które uwielbiają śnieg, jazdę na nartach, snowboardzie lub po prostu kreatywną zabawę.
  • Wymiary - stok narciarski ma 23 cm wysokości, 31 cm szerokości i 16 cm głębokości.
  • Pomoc w budowaniu - odkryj intuicyjne instrukcje budowania dzięki aplikacji LEGO® Builder, w której można powiększać i obracać modele w 3D, śledzić postępy i zapisywać zestawy, jednocześnie rozwijając nowe umiejętności.
  • Miasto Heartlake nowej generacji - w styczniu 2023 roku świat LEGO® Friends powiększy się o nowe postacie i lokalizacje, aby inspirować do kolejnych przygód.
  • Wysokiej jakości produkt - wszystkie elementy LEGO® spełniają rygorystyczne standardy branżowe, dziękiczemu są jednolite i zawsze do siebie pasują, a budowanie z nich jest przyjemnością - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Bezpieczeństwo przede wszystkim - klocki i inne elementy LEGO® Friends są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że spełniają rygorystyczne światowe standardy bezpieczeństwa.