Strefa marek
Lena Gigant Koparka z łyżką ruchomą

EAN:

4006942850303

Producent:

Wymiary:

350x710 mm

Kod dostawcy:

02144

Cena sugerowana brutto:

110.70zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Wysoka jakość i wykonanie potwierdzona certyfikatem TUV.

Duża koparka nadająca się do piaskownicy lub do zabawy w domu. Zabawki z tej serii MAXI produkowane są z wysokiej jakości materiałów o dużej wytrzymałości mechanicznej. Ich zaletą są żywe kolory odporne na blaknięcie. Pojazd idealnie sprawdzi się w piaskownicy, na plaży, na placu zabaw oraz w domu. Zabawka może służyć jako jeździdełko lub koparka dzięki czemu zabawa jest jeszcze przyjemniejsza.

Solidna koparka posiada duże, obszerne siedzisko na którym dziecko może siedzieć i na prawdę operować sprzętem. Pojazd posiada obrotowe podwozie, którym można operować 360 stopni. W zestawie również znajdziemy bezpiecznik zapewniający obrót pojazdu.

Ta koparka posiada także duże koła oraz metalowe osie kół o grubości 6 mm - to na prawdę solidny sprzęt. Świetny zarówno do zabawy w domu, a także na podwórku. To świetna zabawka do domu, na plaże, place zabaw czy do przedszkoli. Sterowanie ramieniem koparki jest bardzo proste, z pewności każde dziecko od razu polubi zabawę tego typu sprzętem i sprawi mu to mnóstwo radości! Koparka posiada dwa uchwyty do sterowania ramieniem łyżki. Za pomocą ramienia koparki można kopać w ziemi do 20 cm, co jest świetnym pomysłem na zabawę dla dziecka!

CHARAKTERYSTYKA POJAZDU:

  • wyprodukowana z wysokiej jakości tworzywa,
  • piękne, żywe kolory odporne na blaknięcie,
  • długa ruchoma łyżka,
  • możliwość obrotu 360 stopni
  • certyfikat jakości TUV
  • wytrzymałość konstrukcji - solidne wykonanie
  • może służyć jako jeździk dla dziecka

Wymiary pojazdu: 68x30x34 cm