Strefa marek
Dziewczyna w realu

EAN:

9788308081426

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-11-15

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

208x146 mm

Strony:

320

Cena sugerowana brutto:

44.90zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Dojrzewanie to męka, a co dopiero dojrzewanie w sieci, na oczach setek internautów!

Eva ma 13 lat, rodziców influencerów i "własny" kanał na YouTubie. Ale tak naprawdę nie ma nic do gadania. To rodzice rozdają karty. Od urodzenia wybierają promowane produkty, zawierają umowy ze sponsorami, zapełniają grafik dnia i decydują jaki outfit zaprezentuje fanom. Wszystko jest na sprzedaż, nawet najbardziej wstydliwe szczegóły z prywatnego życia nastolatki. Ba, te "ważne tematy" klikają się najlepiej i przysparzają kanałowi kolejnych subskrybentów.

Wstyd i zażenowanie - te uczucia Eva zna aż za dobrze. Mierzy się z nimi niemal codziennie, kiedy koledzy ze szkoły szerują kolejne kompromitujące vlogi na temat jej pryszczy, trudów dojrzewania, a nawet pierwszej miesiączki! Kiedy jeden z filmów staje się viralem, dziewczyna mówi DOŚĆ! Tym razem posunie się tak daleko, jak trzeba, byle tylko kanał "Wszystko o Evie" przestał nadawać.

Tamsin Winter szybko podbija serca młodszych nastolatków.

"The Observer"

Zabawna i jednocześnie dająca do myślenia trzecia powieść Winter niezwykle prawdziwie ukazuje poczucie bezsilności oraz ujawnienia ciemną stronę internetowej sławy.

"The Guardian"