Lego JURASSIC WORLD 76958 Zasadzka na dilofozaura

EAN:

5702017421933

Producent:

Grupa wiekowa:

6+

Ilość elementów:

211

Wymiary:

262x141 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

76958

Cena sugerowana brutto:

119.99zł

Stawka vat:

23%

Promocja Nowość Bez prawa zwrotu

Dzięki temu kolekcjonerskiemu zestawowi LEGO(R) Jurassic World Zasadzka na dilofozaura (76958) maluchy mogą odtworzyć klasyczną scenę z ,,Parku Jurajskiego" i wymyślać własne historie. Jest to fajny prezent dla dzieci w wieku od sześciu lat. Zestaw zawiera figurkę dilofozaura i Jeepa(R) z ,,Parku Jurajskiego" do zbudowania z siedzeniem dla minifigurki Dennisa Nedry'ego, a także zabłoconą minifigurkę i odcisk stopy dinozaura. Jest też mała dżungla do zbudowania, w tym znak ,,Wschodni dok", który można przewrócić jeepem, jak w filmie, oraz puszka Barbasolu, która zachęca do pomysłowej zabawy.

LEGO Builder.


Dzieci mogą cieszyć się intuicyjnym budowaniem dzięki aplikacji LEGO Builder. Mogą w niej przybliżać i obracać model w 3D, zapisywać zestawy i śledzić postępy.

Zabawa z dinozaurami.


Zestawy LEGO(R) Jurassic World zawierają odlewane figurki dinozaurów do złożenia, minifigurki i szczegółowe pojazdy pozwalające bawić się w odgrywanie scenek z filmów fabularnych i seriali animowanych, wymyślać własne historie lub po prostu budować kolekcjonerskie modele do postawienia na półce.