Strefa marek
Pakiet: Seria kryminalna z komisarz Olga Balicką

EAN:

9788381325196

Wydawnictwo:

Data premiery:

2023-11-08

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

155x215 mm

Strony:

1456

Cena sugerowana brutto:

99.90zł

Stawka vat:

5%

Niewinne ofiary

I część serii z komisarz Olgą Balicką

Jelenią Górą wstrząsają makabryczne wiadomości - w pobliskim lesie odnaleziono ciała dwojga dzieci. Olga Balicka, komisarz wydziału kryminalnego, musi wyjaśnić tę zbrodnię. Czy był to mord rytualny? Czy uda się zidentyfikować dziewczynki?

Kornel Murecki zostaje przydzielony do śledztwa prowadzonego przez Olgę. Oboje muszą zmierzyć się z własną przeszłością i ze sprawą, w której nic nie jest takie, jak się wydaje.

Fałszywe tropy

II część serii z komisarz Olgą Balicką

Ostatnio w Jeleniej Górze nic specjalnego się nie dzieje. Tak przynajmniej myśli Olga Balicka, oglądając wiadomości w lokalnej telewizji. Tymczasem na drodze między Świeradowem-Zdrojem a Szklarską Porębą dochodzi do śmiertelnego wypadku.W tym samym czasie na Hali Szrenickiej zostaje zamordowany mężczyzna. Czy coś łączyło go z kobietą, której zwłoki znaleziono w bagażniku samochodu? Czy na pewno był to tylko wypadek, czy jednak bezwzględna zbrodnia? Co skrywa personel schroniska? Czy to prawda, że pieniądze szczęścia nie dają?

Czy Oldze Balickiej i Kornelowi Mureckiemu uda się zakończyćtakże to śledztwo?

Toksyczne układy

III część serii z komisarz Olgą Balicką

Olga Balicka musiwyjaśnić zagadkę śmierci Beaty Nowak - kontrowersyjnej kierowniczki w koncernie farmaceutycznym BigPharma.Jakie tajemnice ukrywa jej prezes? Czy jest to firma działająca dla dobra ludzkości? Czy raczej nie liczy się z chorymi, a stawia wyłącznie na własne zyski?

Duet Olga Balicka i Kornel Murecki wraca w trzeciej części serii. A razem z nimi do akcji dołącza ktoś jeszczeKtoś, kto nie został ujęty podczas ich pierwszego wspólnego śledztwa.

Kiedy do głosu dochodzi strach o najbliższych, gra toczy się o najwyższą stawkę.

Bursa

IV część serii z komisarz Olgą Balicką

Na terenie starej bursy szkolnej zostają znalezione zwłoki młodej kobiety. Została uduszona, rozebrana do naga i pozbawiona rzeczy osobistych, a w pobliżu leżał jedynie różaniec. Czy jest on przesłaniem od zabójcy?

Olga Balicka i Kornel Murecki powracają w czwartym tomie serii. Mrocznym, zaskakującym i wywołującym zimny dreszcz na karku

O autorce

Katarzyna Wolwowicz, urodzona w 1983 roku. Magister stosunków międzynarodowych i psychologii klinicznej. Absolwentka studiów podyplomowych z mediacji.

Dorastała w malowniczej górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Kocha przestrzeń, wolność i naturę, ale także ogień trzaskający w kominku, saunę i morsowanie w górskich wodospadach. Uwielbia sport, zwłaszcza narciarstwo alpejskie, a także taniec towarzyski i latynoamerykański.

Autorka serii o komisarz Oldze Balickiej (Niewinne ofiary, Fałszywe tropy, Toksyczne układy i Bursa) oraz thrillera W otchłani.