Strefa marek
Matura - arkusze - matematyka ZP

EAN:

9788381860802

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2023

Oprawa:

broszurowa

Format:

290x208 mm

Strony:

192

Kod dostawcy:

MAMRK

Cena sugerowana brutto:

24.95zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Zdaj z sukcesem egzamin maturalny z matematyki na poziomie podstawowym z nowymi arkuszami od Wydawnictwa GREG! Starannie opracowane arkusze obejmują pełen zakres materiału, który jest wymagany na maturze. Dzięki nim przećwiczysz wszystkie typy zadań, jakie mogą pojawić się w arkuszu.

Zgodne z wymaganiami CKE

Nasze materiały są w pełni zgodne z wymaganiami CKE, co pozwoli Ci doskonale zrozumieć strukturę egzaminu, wymagania i rodzaje zadań. Książka zawiera sześć aktualnych arkuszy z zadaniami zgodnymi z tymi, które będą na maturze. Dostępne są także klucze odpowiedzi i rozwiązania krok po kroku każdego zadania. Dzięki temu możesz sprawdzić swoje odpowiedzi z kluczem rozwiązań i skorzystać z dostępnych online wskazówek oraz dodatkowych wyjaśnień.

Komplet wiadomości na egzamin

Wszystko, czego potrzebujesz do efektywnego przygotowania się do egzaminu, znajdziesz w jednej książce - od szczegółowego opisu przebiegu egzaminu, przez próbne arkusze z mnóstwem zadań, aż po klucz odpowiedzi do arkuszy. W książce znajdziesz ubiegłoroczny arkusz, modelowo rozwiązany, a pod kodami QR szukaj kluczy z odpowiedziami oraz wskazówek do każdego zadania.

Tysiące zadowolonych uczniów

Książkę publikujemy w bestsellerowej serii książek dla maturzystów, jest polecana przez zadowolonych uczniów i nauczycieli. Książka z arkuszami to gwarancja sukcesu na maturze! Jest ono całkowicie zgodne z aktualnymi wytycznymi i wymaganiami maturalnymi. Nie rób innych zadań, ćwicz arkusze!

Przygotowane przez świetnych matematyków

Książka opracowana przez najlepszych matematyków to nieoceniona pomoc w przygotowaniach do egzaminu. Zacznij ćwiczyć już teraz i osiągnij najwyższy wynik na egzaminie dojrzałości z arkuszami od Wydawnictwa GREG!