Strefa marek
LEGO® DUPLO 10414 Codzienne czynności - jedzenie

EAN:

5702017583242

Wydawnictwo:

Klasa:

18m+

Data premiery:

2024-01-01

Rok wydania:

2024

Oprawa:

pudełko

Format:

382x267 mm

Strony:

28

Kod dostawcy:

10414

Cena sugerowana brutto:

129.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Zabawka wspierająca rozwój emocjonalny i społeczny -- zestaw LEGO® DUPLO® Moje pierwsze codzienne czynności -- jedzenie i pora snu zapoznaje dzieci w wieku od 18 miesięcy z codziennymi czynnościami.
o Zabawki do budowania i przebudowywania -- jeśli szukasz upominku dla przedszkolaków, aby pomoc im zrozumieć emocje, postaw na ten zestaw z czterema figurkami zwierząt.
o Edukacyjna i interaktywna zabawa -- dzieci i rodzice mogą odgrywać codzienne czynności, rozmawiać o emocjach oraz budować i przebudowywać kolorowe domki.
o Zabawki z charakterem -- niedźwiadek i kotek mają smutną i wesołą minę, dzięki czemu dzieci, które jeszcze nie mówią, mogą wyrazić swoje emocje.
o Pomysł na prezent dla miłośników zwierząt -- to świetny prezent na co dzień lub specjalną okazję dla dzieci, które są już gotowe poznawać ważne codzienne czynności.
o Wysokiej jakości zestawy -- klocki i elementy LEGO® DUPLO® są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów, co daje nam pewność, że każdy z nich spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa stawiane zabawkom.
o Rozwój umiejętności przez zabawę -- zestawy edukacyjne LEGO® DUPLO® są stworzone przez ekspertów, aby zachęcić przedszkolaków do nauki i pomóc im rozwijać zdolności społeczne, motoryczne i kreatywność.