Strefa marek
LEGO® JURASSIC WORLD 76963 Centrum ratunkowe dla..

EAN:

5702017567150

Wydawnictwo:

Klasa:

4+

Data premiery:

2024-01-01

Rok wydania:

2024

Oprawa:

pudełko

Format:

260x224 mm

Strony:

139

Kod dostawcy:

76963

Cena sugerowana brutto:

189.99zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

o Małe dinozaury dla dzieci -- zapoznaj chłopców i dziewczynki w wieku od czterech lat z zestawami LEGO® Jurassic World dzięki centrum ratunkowemu dla dinozaurów, aby zainspirować ich do rozwijającej zabawy i działania. 
o Centrum badawcze -- pięć figurek dinozaurów: mały ankylozaur, triceratops i welociraptor, mały welociraptor i dorosły pteranodon, a także minifigurki Dariusa i Sammy.
o Mnóstwo funkcji -- zestaw zawiera zbudowaną z klocków terenówkę z napędem na cztery koła, miejsce do karmienia ze ścianą szopy i obszar badawczy z panelami słonecznymi, ścianą jaskini i stanowiskiem komputerowym. 
o Zabawki dla młodych konstruktorów -- dzieci mogą uczyć się budowania, jednocześnie rozwijając umiejętności kreatywnego opowiadania historii, bawiąc się w opiekę nad dinozaurami, bronienie centrum i prowadzenie badań. 
o Prezent na specjalną okazję -- zestaw dla małych fanów dinozaurów, którzy kochają przygody lub wcielanie się w bohaterów. To świetny prezent urodzinowy lub świąteczny, który zainspiruje do zabawy w Parku Jurajskim. 
o Drukowane i cyfrowe instrukcje -- szczegółowe ilustrowane instrukcje znajdziesz w opakowaniu oraz w aplikacji LEGO Builder, która umożliwia przybliżanie i obracanie powstającego modelu.