Strefa marek
Nocna zmiana

EAN:

9788383610610

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-01-10

Rok wydania:

2024

Oprawa:

twarda

Format:

213x155 mm

Strony:

480

Cena sugerowana brutto:

52.90zł

Stawka vat:

5%

Pierwszy i uchodzący za najlepszy tom opowiadań mistrza horroru.

Wiele z tych mrożących krew w żyłach utworów sfilmowano, m.in. Cmentarną szychtę, Dzieci kukurydzy, Czasami wracają, Magiel i Szarą materię.

W 2023 roku miał premierę film Boogeyman, oparty na opowiadaniu Czarny Lud, z Sophie Thatcher (znaną z serialu Yellowjackets) oraz Chrisem Messiną (Operacja Argo, Ostre przedmioty) w rolach głównych!

Para trafiająca do miejsca, w którym żyją wyłącznie dzieci Nauczyciel wracający do rodzinnego miasteczka i spotykający tam ludzi, którzy zginęli trzydzieści lat temu Człowiek, który zaczyna się zamieniać w galaretowatą szarą masę Mężczyzna, który igra ze śmiercią, przechodząc dla ukochanej po wąskim gzymsie 120 metrów nad ziemią Morderca grasujący po kampusie, gdy nadchodzi pora nazywana Truskawkową Wiosną

Stwory żyjące w szafach, śmiercionośne maszyny, wampiry, demoniczni kochankowie, gigantyczne szczury, śmiercionośne żołnierzyki, przerażające dzieciaki, szalony biznesmen Jednym słowem wszystko, czego można oczekiwać po klasycznych horrorach, i jeszcze więcej!

To opowieści o zwykłych ludziach postawionych w makabrycznych sytuacjach i codziennych przedmiotach, które przechodzą przerażające przemiany.

Bo horror czai się tuż pod powierzchnią normalności.