Strefa marek
Tuwim dzieciom

EAN:

9788381860949

Autor:

Wydawnictwo:

Rok wydania:

2024

Oprawa:

twarda

Format:

296x217 mm

Strony:

128

Kod dostawcy:

LKOTDA4

Cena sugerowana brutto:

29.95zł

Stawka vat:

5%

Promocja

Polecamy nowe, piękne wydanie klasycznego zbioru wierszy dla dzieci - Tuwim dzieciom autorstwa Juliana Tuwima. Tego autora nikomu nie trzeba przedstawiać, bo któż nie zna Lokomotywy, Słonia Trąbalskiego, Ptasiego Radia czy Zosi Samosi?

Bogaty wybór wierszy

Obszerny zbiór utworów Tuwima zawiera najbardziej znane wiersze autora, kochane przez kolejne pokolenia dzieci, oraz wiersze mniej znane, a równie zabawne i ciekawe, które zdecydowanie warto poznać. Tuwim dzieciom pozwala zapoznać się z przebogatą twórczością autora, który jest uznawany za jednego z najwybitniejszych poetów dla dzieci. To wyjątkowy zestaw wierszy!

Wspaniałe ilustracje

Książka w dużym formacie została doskonale zilustrowana - bogate, pełne koloru, zabawne ilustracje umilą wspólną lekturę. Zachęcą dziecko do sięgania po książkę i pozwolą zaprzyjaźnić się z bohaterami ponadczasowych wierszy Tuwima.

Idealny prezent dla każdego dziecka

Twarda oprawa, piękna okładka, ilustracje na każdej stronie oraz klasyczny wybór wierszy sprawiają, że książka będzie idealnym prezentem dla dziecka! Książka Tuwim dzieciom powinna znaleźć się w każdej dziecięcej biblioteczce. Serdecznie polecamy!