Strefa marek
Lords of Ragnarok PL (wersja podstawowa)

EAN:

5904689271070

Producent:

Wymiary:

322x317 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

LOR-PL-CB-K

Cena sugerowana brutto:

639.00zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Wersja podstawowa gry

"Lords of Ragnarok" to ekscytująca gra planszowa osadzona w świecie mitologii nordyckiej. Przeniesie Cię w mroczne czasy bóstw i mitycznych bestii.

W tej grze wcielisz się w bohatera przewodzącemu jednemu z klanów, które walczą o supremację na ziemiach w czasach bliskich Ragnarokowi - ostatecznej bitwie, w której bogowie stawią czoła swojemu losowi.

Twa misja jest jasna: zbuduj potężną armię i zgromadź sojuszników, aby poprowadzić swoje klany do chwały. Musisz mądrze zarządzać swoimi zasobami, podejmować strategiczne decyzje i z determinacją podejść do wojny.

W "Lords of Ragnarok" oprócz walki, kluczową rolę odgrywa zarządzanie terytoriami. Będziesz rozwijać swoje osady, zbierać surowce, podbijać nowe ziemie, a także inwestować w rozwój swojej kultury, technologii i potężnych umiejętności bojowych.

Ta dynamiczna gra planszowa oferuje pełen zagadek świat nordyckiej mitologii, z pięknymi ilustracjami i strategicznym podejściem do rywalizacji. Czy dasz radę stać się najpotężniejszym bohaterem Ragnaroka? Czas to dowiedzieć się już teraz!