Strefa marek
Poradnik Princzypesy

EAN:

9788383522432

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-04-23

Rok wydania:

2024

Oprawa:

zintegrowana

Format:

210x159 mm

Strony:

192

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

Drogie Princzypesy i jeszcze drożsi Alvarosi, oddaję w Wasze ręce przewodnik po meandrach życia emocjonalnego, duchowego, ale też tego codziennego, przyziemnego.

Dzięki moim wskazówkom codziennie rano będziecie wstawać z koroną na głowie, a wieczorem z koroną będziecie się kłaść. Staniecie się królowymi i królami życia na tym rollercoasterze codziennych zmagań miłosnych i emocjonalnych.

Nie zapominajcie, że dla siebie i świata jesteście najważniejsze i najważniejsi - idźcie przez życie z radością i humorem, a kwiaty, zamiast rosnąć w kierunku słońca, zwrócą się ku Wam.

Zapraszam do jednej z najlepszych przygód literackich w Waszym życiu!

Przyodziejcie się w dobry humor i dystans, bo tylko one nas uratują.

Wasza Princzypesa

Monika Goździalska - modelka, celebrytka, uczestniczka konkursów piękności. Brała udział w wyborach Miss World, gdzie zdobyła tytuł pierwszej wicemiss. Jako nastolatka wyjechała do Paryża, gdzie chodziła po wybiegach dla najlepszych projektantów, m.in. Vivienne Westwood i Christiana Diora, i pozowała przed obiektywami czołowych fotografów mody. To wówczas została okrzyknięta Twarzą Europy.Prywatnie Monika jest szczęśliwą żoną i matką, miłośniczką fitnessu i zdrowego stylu życia. Krótko mówiąc, kobieta, która inspiruje, ale również szokuje, przede wszystkim swoimi szczerymi do bólu wypowiedziami. W 2023 roku wydała książki Skandaliczne życie modelek i Skandaliczne życie modelek 2.