Strefa marek
Młodzi przyrodnicy. Co się kryje w stawie

EAN:

9788383188034

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-02-14

Rok wydania:

2024

Oprawa:

twarda

Format:

253x220 mm

Strony:

14

Cena sugerowana brutto:

59.99zł

Stawka vat:

5%

"Młodzi Przyrodnicy: Co się kryje" to seria wciągających książek dla ciekawskich dzieci, które chcą poznać świat przyrody z bliska. Dzięki bogactwu faktów i ciekawostek będziesz mógł lepiej poznać otaczającą Cię naturę i dowiedzieć się, m. in. dlaczego drzewa zrzucają liście na zimę albo jakie gniazda budują poszczególne gatunki ptaków.

Wszystko za sprawą otwieranych okienek, które zachęcają do odkrywania przyrody na własną rękę. Na każdej stronie czekają zdania do wykonania - budowa karmnika, zasianie roślin, polowanie na dżdżownice, to tylko niektóre z nich. Poznaj świat ptaków, roślin, podwodny, drzew oraz najmniejszych na ziemi stworzeń i dowiedz się, jakie tajemnice skrywa natura.

Wspaniały świat stawów czeka na odkrycie! Jak kijanki stają się skaczącymi żabami? Jaki jest najlepszy sposób na kąpiel w stawie? I kogo można spotkać w czasie wypoczynku nad wodą? Pod okienkami kryją się wiadomości o mieszkańcach stawów, liczne wskazówki dla młodego odkrywcy, a także podpowiedzi, jak dbać o dziką przyrodę. Zajrzyj do środka i odkryj tajemnice natury!