Strefa marek
Puzzle 2w1 Wróżki 49el

EAN:

5903858960791

Producent:

Wymiary:

75x182 mm

Opakowanie:

blister

Kod dostawcy:

ROT0791

Cena sugerowana brutto:

20.97zł

Stawka vat:

23%

Nowość Bez prawa zwrotu

W magicznym świecie czeka na każdego wiele niespodzianek! Niezwykły zestaw puzzli z mini grą pozwoli maluchom odkryć tajemnice uroczych wróżek.

W zestawie znajduje się nie tylko układanka z wróżkami, ale także edukacyjna mini gra, która pozwoli na naukę liczenia w przyjemny sposób.

Układając 49 elementów puzzli, dziecko ćwiczy logiczne myślenie, rozwija umiejętność rozpoznawania kształtów i łączenia elementów w spójną całość. Dodatkowa gra to świetny sposób na naukę podczas zabawy. Dziecko uczy się umiejętności liczenia, łącząc odpowiedne liczby z obrazkiem z pasującą liczbą elementów.

Puzzle 2w1 to również świetna okazja do nauki. Dziecko poznaje liczby i uczy się liczyć w atrakcyjny i przyjazny sposób. Układanie puzzli wspiera rozwój motoryki małej u najmłodszych. Kompaktowy rozmiar pozwoli na zabranie układanki ze sobą w każdą podróż.

Zestaw zawiera:

49 elementów puzzli,

mini gra

Puzzle 2w1 wróżki to niezapomniana podróż do królestwa fantasty. Układając puzzle i biorąc udział w mini grze, dziecko rozwija się intelektualnie, czerpiąc radość i naukę jednocześnie.