Strefa marek
Piankowe puzzle małpka i słoń

EAN:

4820174841843

Producent:

Grupa wiekowa:

2+

Wymiary:

313x193 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

ROT1843

Cena sugerowana brutto:

13.62zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

Baby puzzle piankowe z małpką i słoniem to idealna propozycja dla najmłodszych odkrywców. Zabawka ta wspiera rozwój umiejętności motorycznych, logicznych i koncentracji u maluchów.

Puzzle wykonane zostały z miękkiej pianki, co sprawia, że są bezpieczne dla dzieci w wieku przedszkolnym. Maluchy mogą bawić się i poznawać świat puzzli.

Obrazki przedstawiają ulubione zwierzęta, znajdujące się w zoo: małpkę i słonia. Kolorowe ilustracje przyciągają uwagę dziecka, sprawiając, że zabawa staje się jeszcze bardziej interesująca.

Puzzle posiadają różną ilość elementów, co stanowi doskonałe wyzwanie dla rozwijającej się umiejętności logicznego myślenia dziecka. Układanie puzzli to fascynująca podróż w świat łączenia elementów w jedną spójną całość.

Dzięki solidnemu wykonaniu i trwałym materiałom, puzzle z małpką i słoniem stanowią trwałą i wieloletnią zabawę dla maluchów.

Zestaw zawiera:

puzzle z małpką,

puzzle ze słoniem

Puzzle piankowe z motywem słonia i małpki to doskonały sposób na wprowadzenie najmłodszych w fascynujący świat puzzli. Przyjazne dla dzieci ilustrację, miękka pianka i edukacyjny charakter sprawią, że baby puzzle staną się ulubioną rozrywką każdego malucha.