Strefa marek
Rainbow High Junior High PJ Party - Violet

EAN:

0035051503705

Producent:

MGA

Wymiary:

250x110 mm

Opakowanie:

pudełko

Kod dostawcy:

120360-EUC 503705

Cena sugerowana brutto:

174.17zł

Stawka vat:

23%

Bez prawa zwrotu

INSPIRUJE DZIECI DO KREATYWNOŚCI.

Po raz pierwszy Twoje ulubione przyjaciółki urządzają całonocną imprezę w piżamie! Każda lalka ma własną kolorową piżamę, kapcie i doskonałe akcesoria na imprezę. Zestaw zapewni niekończącą się radość i pomysłową zabawę

WSPANIAŁE CECHY:

Bella ubrana jest w delikatny różowy kombinezon i dopasowane różowe kapcie. Ma piękne długie kręcone różowe włosy, długie rzęsy i szklane oczy. Sunny ubrana jest w uroczą żółtą, dwuczęściową piżamę i pasujące do niej żółte kapcie. Ma piękne długie proste włosy spięte w dwa kucyki z kokardkami i krótką grzywkę, długie rzęsy i szklane oczy. Skyler ma na sobie uroczą dwuczęściową satynową piżamę i pasujące do niej kapcie z niebieskim misiem. Ma piękne długie niebieskie włosy z lokami, długie rzęsy i szklane oczy. Violet ubrana jest w urocze fioletowe spodnie w kratę, miękki t-shirt i dopasowane kolorystycznie kapcie. Ma piękne długie fioletowe włosy z lokami, długie rzęsy i szklane oczy.

AKCESORIA TEMATYCZNE:

Każdy z lalek przynosi swoje ulubione akcesoria tematyczne! Bella akcesoria w tematyce spa, który zawiera ogórkową maskę na oczy, urocze naklejki na twarz, różowy roller do twarzy, maseczki pod oczy, żel do mycia twarzy i opaskę do włosów z uroczymi uszami. Sunny przynosi zestaw muzyczny, który zawiera mikrofon, przenośne głośniki, oświetlenie dyskotekowe i żółty tablet. Skyler zabiera ze sobą akcesoria w motywie paznokci: swój przenośny niebieski kufer z lakierami do paznokci, pilnikami i lampą UV. Violet przynosi pyszne jedzenie: pizzę w pudełku, popcorn, talerz i napój gazowany.

Zbieraj i baw się tymi wszystkimi zabawnymi i pięknymi lalkami podczas całonocnej imprezy w piżamie.