Strefa marek
Król niczego

EAN:

9788383523026

Autor:

Wydawnictwo:

Data premiery:

2024-06-13

Rok wydania:

2024

Oprawa:

broszurowa

Format:

213x142 mm

Strony:

568

Cena sugerowana brutto:

49.99zł

Stawka vat:

5%

Promocja Polecamy

Miał wszystko. Teraz nie ma nic.

Tristan Hart jest królem życia. Ma wszystko: urodę, piękną dziewczynę, pieniądze, mnóstwo znajomych, a do tego jeszcze talent do gry w kosza. Byłby ideałem, gdyby nie fakt, że jest też potwornym dupkiem.

Kira Beetle to jego przeciwieństwo. Większość czasu zajmuje jej nauka, udzielanie korepetycji i tworzenie kolejnych tekstów do gazetki szkolnej. Pewnego dnia dziewczyna zostaje wyznaczona do relacjonowania meczów drużyny Tristana, który obiera ją sobie za cel szyderstw. Kira długo nie daje się stłamsić - aż do jednej imprezy, kiedy wskutek działań Tristana rozpada się jej relacja z przyjacielem. Niedługo potem rozbawiony Hart wsiada pijany za kółko i rozbija swój samochód na drzewie. Kiedy po pobycie w szpitalu Tristan wraca do domu, jego sytuacja się zmienia. Ma zaległości w nauce, a ojciec wścieka się, że chłopak zniszczył sobie przyszłość. W ciągu kilku chwil Hart z króla wszystkiego stał się królem niczego A jedyną osobą, która może mu teraz pomóc, jest Kira.

Laura Passer - rodowita wrocławianka. Absolwentka Politechniki Wrocławskiej, z wykształcenia inżynierka. Na co dzień pracuje w branży budowlanej. Debiutowała w 2021 r. powieścią "Księżniczka". Jej pisarskimi idolami są Jo Nesb i Małgorzata Musierowicz. Uwielbia czytać książki, jeść czekoladę i oglądać "Przyjaciół".