EAN:
8717775444947
Producent:
Grupa wiekowa:
4+
Wymiary:
308x210 mm
Opakowanie:
pudełko
Kod dostawcy:
GA494
Cena sugerowana brutto:
108.99zł
Stawka vat:
23%
Przybijanka Hammer Tap Game | BS Toys
Drewniana gra zręcznościowa | wiek 4+ | zabawa ruchowa i edukacyjna
Hammer Tap Game Przybijanka to klasyczna zabawa zręcznościowa, w której dzieci uczą się precyzji ruchu, koncentracji i kontroli siły nacisku, przybijając drewniane kołki w odpowiednie miejsca. Gra łączy zabawę z elementami pracy manualnej i logicznymi zadaniami dzięki kartom pracy z różnymi wzorami i sekwencjami.
Dziecko używa niewielkiego młoteczka, aby umieszczać kołki w planszy zgodnie z ilustracjami na kartach. Każde zadanie to nowe wyzwanie niektóre wymagają sekwencji, inne odzwierciedlenia kształtu. To świetna zabawa dla małych rączek, która jednocześnie wspiera rozwój zdolności motorycznych i wzmacnia pewność siebie.
Przybijanka to idealna propozycja na zabawę indywidualną samodzielny trening jak i wspólną aktywność rodzica z dzieckiem.
Zasady gry
Cel zabawy:
Przybijanka wspiera rozwój motoryki małej, koordynacji rękaoko, koncentracji i precyzji ruchów. Dziecko uczy się kontrolować siłę nacisku, planować sekwencje ruchów i rozpoznawać kształty oraz wzory, co rozwija cierpliwość i dokładność podczas zabawy.
Zastosowania specjalistyczne:
Gra sprawdza się w terapii integracji sensorycznej, zajęciach rewalidacyjnych, przedszkolach i szkołach jako aktywność rozwijająca motorykę, kontrolę ruchów i koncentrację, a także w domu jako spokojna, kreatywna zabawa manualna dla dzieci i dorosłych.
Gra łączy stymulację sensoryczną z pracą nad kontrolą motoryczną w atrakcyjnej formie zabawy.
Zawartość zestawu
Dane techniczne
Kod produktu: GA494
Rekomendowany wiek: 4+
Materiał: drewno FSC®, korek
plansza 1929 cm | 10 kart wzorów 813 cm | 33 elementy
Bezpieczeństwo: zaokrąglone krawędzie, nietoksyczne wykończenie
Certyfikat: FSC®
EAN: 8717775444947
Drewniane elementy są bezpieczne, trwałe i przyjemne w dotyku, idealne dla małych rączek.
O marce BS Toys
BS Toys to holenderska marka zabawek założona w 2006 roku przez Marcela. Jej misją jest zachęcanie dzieci na całym świecie do aktywnej zabawy bez udziału ekranów bo wspólna gra, ruch i kreatywność rozwijają umiejętności, które procentują przez całe życie. Każdy produkt BS Toys projektowany jest od A do Z przez własny zespół od pomysłu, przez ilustracje, aż po opakowanie a przed wprowadzeniem na rynek przechodzi testy bezpieczeństwa w niezależnych laboratoriach.